Контроль запасів бюджетної установи

Курсова робота (код: kr339)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація запасів бюджетної установи
2. Висвітлення контролю і ревізії запасів бюджетної установи в нормативних актах і спеціальній літературі
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії запасів бюджетної установи
5. Методика контролю і ревізії запасів бюджетної установи
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії запасів бюджетної установи
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю запасів бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія запасів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота містить преамбула, а також теоретичні бази, аналітичні розділи та висновки і пропозиції, перелік використаних джерел і додатки.

В преамбулі з'ясовано значення тематики курсового дослідження й ціль та задачі проекту, розглянуто предмети і об’єкт й інформаційну базу і методичний спосіб й напрямки апробації дослідження.

В концептуальному розділі розроблено практичну суть об’єкту курсової, оцінку рівня опрацювання поточних тем вітчизняними та закордонними ученими, визнання і доведення необхідності власного напрямку вивчення теми і аналіз законодавчої бази та наукової літератури й складена оцінка порядку конструкції керування суб’єкта господарювання й охарактеризовані його головні показники господарювання, ресурсів в динаміці за колишні три роки та можливості розвитку компанії взагалі, за деякими напрямами й оцінки відносно можливостей покращання якості поведінки компанії.

У практичному пункті охарактеризовано організацію інспектування і проведення перевірки запасів бюджетної установи й надано систему бухгалтерського обліку в товаристві й методику внутрішньогосподарського контролювання і узагальнення наслідків контролю та складення висновку контролю.

В висновках і пропозиціях представлено наслідки проведеного опрацювання за концепцією курсового дослідження, окреслені путі відносно покращання контролю запасів бюджетної установи.

Список уживаної літератури складається із матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. За текстом курсовика виставлені посилання на номер джерела в реєстрі.

В додаткових матеріалах надані складені автором конфігурації документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід із річних звітів суб’єкта господарювання та оцінювальні табличні матеріали, попередні наслідки оцінювальних обрахунків та другі джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик написаний узгоджено з методологією університеті, в котрому він захищався, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації процесу менеджменту. Ця курсова робота була уже благополучно складена в столичному університеті. Її можна застосовувати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи чи для більшого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.