Контроль кредиторської заборгованості бюджетної установи

Курсова робота (код: kr340)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика кредиторської заборгованості бюджетної установи
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії кредиторської заборгованості бюджетної установи
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії кредиторської заборгованості бюджетної установи в органах ДКРС
5. Контроль і ревізія кредиторської заборгованості бюджетної установи
6. Узагальнення і реалізація результатів контролю і ревізії кредиторської заборгованості бюджетної установи
7. Проведення контролю і ревізії кредиторської заборгованості бюджетної установи в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю кредиторської заборгованості бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота містить вступ й теоретичні частини, прикладні бази, а також висновки і пропозиції, реєстр вживаних джерел, а також додатки.

В вступі окреслено значення теми курсового проекту й ціль, задачі дослідження та представлено предмети й об’єкти й інформаційні бази і методичний спосіб й загальну характеристику роботи.

У теоретичній рубриці представлено економічну характеристику об’єкту роботи, аналіз ступеню розкриття цих тем вітчизняними та іноземними вченими, визнання і доказ вимоги особистого напрямку опрацювання проблеми та аналіз права і основи та спеціальної літератури та зроблена характеристика системи структури управління суб’єкта господарювання, оцінені його головні показники господарювання і активу і пасиву у русі за останні три періоди та майбутнє діяльності фірми загалом, за деякими шляхами та враження стосовно ресурсів покращення ефективності роботи фірми.

У аналітичному розділі надано складання програми контролю та методологію контролю кредиторської заборгованості бюджетної установи, розроблено систему бухобліку у підприємстві й методику внутрішнього контролювання та реалізація результатів ревізії, складання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях наведено результати реалізованого опрацювання за ідеєю курсового дослідження, показані шляхи стосовно вдосконалення перевірки кредиторської заборгованості бюджетної установи.

Список використаної літератури складається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом роботи виставлені посилання на число літератури в реєстрі.

В додатку надані створені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіти про фінансові результати з статистичної звітності підприємства й інформаційні таблиці та загальні результати оцінювальних розрахунків та інакші джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний згідно з методичними рекомендаціями університеті, де він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Поточна курсова робота була уже якісно складена у київському ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для створення Вашої курсової роботи або для більшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.