Контроль медикаментів і лікарських засобів в бюджетних установах

Курсова робота (код: kr341)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика лікарських засобів в установах охорони здоров'я
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії лікарських засобів в установах охорони здоров'я
3. Організаційно-економічна характеристика базової бюджетної установи
4. Організаційний етап контролю і ревізії лікарських засобів в установах охорони здоров'я
5. Методика контролю і ревізії лікарських засобів в установах охорони здоров'я
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії лікарських засобів в установах охорони здоров'я
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії лікарських засобів в установах охорони здоров'я
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю медикаментів і лікарських засобів в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота містить введення і концептуальні розділи та контрольні пункти і висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури та додатки.

В преамбулі проаналізовано роль теми курсового дослідження і мету та завдання роботи, вивчено предмет, об’єкти й інформаційні бази і методи й напрямки апробації проекту.

В теоретичному пункті окреслено теоретико-методичний зміст об’єкту роботи, аналіз ступеню розробки цих проблем нашими та іноземними фахівцями, визнання і доведення потреби особистого напрямку дослідження проблеми й огляд законодавства і основи й професійної літератури і зроблена аналітика порядку структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності та проаналізовані його основні статті господарювання, активу і пасиву у русі за останні три періоди та майбутнє господарювання фірми в цілому й за певними шляхами, оцінку стосовно запасів підвищення ефективності роботи товариства.

У аудиторському пункті окреслено складання програми контролю та здійснення аудиту медикаментів і лікарських засобів в бюджетних установах й охарактеризовано систему бухобліку в підприємстві, методику внутрішнього контролю й реалізація результатів ревізії, складення звіту аудиту.

У висновку вивчено наслідки здійсненого вивчення за задумом курсової роботи та окреслені пропозиції щодо покращення контролю медикаментів і лікарських засобів в бюджетних установах.

Список використаних джерел збирається з матеріалів, що використовувались при вивченні проблеми. За текстом роботи вставлені виноски на номер літератури у списку.

В доповненнях надані створені автором конфігурації документів, баланс й звіти про фінансові результати із річних звітів підприємства і оцінювальні табличні матеріали, поточні результати оцінювальних розрахунків а також інші джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик створений відповідно із методичними рекомендаціями ВИШі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Дійсна курсова робота була уже успішно складена у провідному інституті. Її можливо застосовувати як стандарт для написання своєї курсової роботи або для сильнішого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.