Контроль матеріальних оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: kr342)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика матеріальних оборотних активів підприємства
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю матеріальних оборотних активів підприємства
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Планування контролю і ревізії матеріальних оборотних активів підприємства
5. Дослідна стадія контролю і ревізії матеріальних оборотних активів підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю матеріальних оборотних активів підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю матеріальних оборотних активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має такі розділи як введення й концептуальні частини і практичні бази та висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури і додаткові матеріали.

У преамбулі простежено роль тематики курсового дослідження й ціль, завдання проекту, обстежено предмет та об’єкт й інформаційні бази і методичний спосіб й напрямки апробації проекту.

У першому розділі вивчено фінансову сутність предмету дослідження, розгляд міри розкриття поточних проблем нашими та закордонними ученими, визначення і підтвердження доцільності власного напряму дослідження питання і оцінку законодавчої бази й наукової літератури й зроблена характеристика становища структури управління суб’єкта господарювання і охарактеризовані його основні показники господарювання, ресурсів у русі за останні три роки, майбутнє розвитку товариства в цілому і за деякими шляхами й оцінку щодо запасів покращення ефективності роботи суб’єкта господарювання.

У методичній рубриці досліджено складання програми інспектування та методику контролю матеріальних оборотних активів підприємства й роз'яснено систему фінансового обліку в підприємстві, методику внутрішнього контролю та виведення наслідків контролю та створення висновку аудиту.

В висновку досліджено наслідки здійсненого дослідження за замислом курсового дослідження й представлені напрями для удосконалення контролю матеріальних оборотних активів підприємства.

Список вживаних джерел складається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. По тексту роботи виставлені виноски на номер літератури в переліку.

У додаткових матеріалах надані складені автором форми документів, баланс, звіт про фінансові результати із фінансової звітності підприємства, оцінювальні табличні матеріали та попередні результати аналітичних обрахунків та другі матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методологією університеті, в котрому він захищався, а також відповідно до вимог МОН України. За текстом вставлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Представлена курсова робота була вже вдало здана в київському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для написання особистої курсової роботи або для точнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.