Контроль ефективності використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: kr343)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність ефективності використання прибутку підприємства
2. Нормативно-правове регулювання контролю ефективності використання прибутку підприємства і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Планування контролю і ревізії ефективності використання прибутку підприємства
5. Методика контролю ефективності використання прибутку підприємства
6. Методика контролю і ревізії ефективності використання прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю ефективності використання прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія ефективності використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота розподіляється на: вступ та теоретичні пункти, методологічні бази і висновки і пропозиції, список уживаної літератури й додаткові матеріали.

В вступі охарактеризовано вагомість теми курсового проекту та мету і завдання роботи та проаналізовано предмети, об’єкти й інформативні матеріали та методичні засади та загальну характеристику проекту.

У теоретичному пункті представлено фінансову сутність об’єкту роботи, аналіз міри опрацювання цих питань українськими та закордонними ученими, визначення і доказ потреби особистого напрямку дослідження теми й огляд права і підстави й наукових джерел та зроблена аналітика системи структури управління суб’єкта господарської діяльності й проаналізовані його головні статті господарювання й балансу в русі за попередні 3-4 періоди і майбутнє розвитку компанії загалом, за окремими курсами й враження стосовно ресурсів покращення ефективності поведінки фірми.

У методологічній частині роз'яснено систему перевірки, проведення контролю ефективності використання прибутку підприємства й сформульовано систему бухгалтерського обліку в організації і методику внутрішнього контролювання і виведення наслідків ревізії і написання висновку перевірки.

В висновках і пропозиціях проаналізовано наслідки здійсненого дослідження за задумом курсового проекту та окреслені напрями відносно удосконалення контролю ефективності використання прибутку підприємства.

Реєстр уживаної літератури збирається із матеріалів, які використовувались при розгляді теми. По тексту роботи вставлені посилання на номер літератури у списку.

У додаткових матеріалах надані складені автором конфігурації документів, баланс та звіти про фінансові результати із річних звітів підприємства а також оцінювальні таблиці а також попередні наслідки аналітичних обчислень, інші матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методичкою ВУЗу, в якому він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Надана курсова робота була вже успішно захищена в київському інституті. Її можна використовувати як шаблон для виготовлення своєї курсової роботи або для більшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.