Контроль товарних запасів торговельних підприємств

Курсова робота (код: kr344)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних операцій підприємств торгівлі
2. Нормативно-правове регулювання контролю товарних операцій підприємств торгівлі і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю товарних операцій підприємств торгівлі
5. Дослідна стадія контролю і ревізії товарних операцій підприємств торгівлі
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю товарних операцій підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю товарних запасів торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота структурується на: передмова, а також концептуальні розділи і прикладні пункти, висновок, список уживаної літератури, а також доповнення.

У преамбулі оглянуто актуальність теми курсового дослідження і ціль та задачі роботи, проаналізовано предмет та об’єкт й інформаційну базу та методичний спосіб і напрямки апробації роботи.

У теоретичному розділі обстежено фінансове поняття об’єкту дослідження, аналіз рівня розкриття поточних питань українськими та закордонними науковцями, визначення і підтвердження вимоги особистого напрямку опрацювання проблеми та оцінку права і підстави й професійних джерел й зроблена оцінка порядку конструкції менеджменту фірми та оцінені його основні показники діяльності та ресурсів у русі за останні три роки й можливості розвитку фірми в цілому й за відокремленими сторонами і оцінювання щодо резервів покращення якості функціонування суб’єкта господарювання.

В методологічному пункті оцінено складання програми контролю й методологію аудиту товарних запасів торговельних підприємств та розкрито систему бухобліку у організації, методику внутрішнього контролювання та виведення наслідків перевірки й складення висновку аудиту.

В висновках і пропозиціях з'ясовано результати виконаного досліду за замислом курсового дослідження і репрезентовані шляхи щодо покращання аудиту товарних запасів торговельних підприємств.

Регістр використаних джерел складається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи виставлені виноски на номер літератури в регістрі.

У додаткових матеріалах виставлені складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан й форма №2 із фінансової звітності суб’єкта господарювання і інформативні табличні матеріали і загальні результати оцінювальних обчислень і другі джерела, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено із методичними рекомендаціями університеті, де він захищався, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була вже благополучно складена в столичному інституті. Її можливо застосовувати як приклад для створення своєї курсової роботи або для точнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.