Контроль фінансового стану бюджетних установ

Курсова робота (код: kr345)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація фінансового стану бюджетних установ
2. Законодавче регламентування контролю і ревізії фінансового стану бюджетних установ і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Організація контролю і ревізії фінансового стану бюджетних установ
5. Контроль і ревізія фінансового стану бюджетних установ
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Методика контролю і ревізії фінансового стану бюджетних установ в умовах застосування інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю фінансового стану бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота включає вступ і концептуальні розділи, а також методологічні рубрики та висновок, перелік використаної літератури, додаток.

У передмові охарактеризовано актуальність тематики курсової роботи і мету, задачі дослідження, надано предмети та об’єкт і інформаційну базу та методичний спосіб і загальну характеристику роботи.

В концептуальному пункті з'ясовано економічну характеристику предмету роботи, розгляд рівня розробки цих тем нашими та зарубіжними ученими, визначення і підтвердження потреби особистого напрямку опрацювання теми й обстеження законодавства і бази й фахових джерел і зроблена характеристика стану побудови керування суб’єкта господарської діяльності і оцінені його основні статті діяльності й активу і пасиву у русі за останні 3-4 періоди, можливості господарювання фірми загалом та за конкретними курсами, враження стосовно резервів покращення якості роботи фірми.

В аудиторській рубриці досліджено організацію контролю й методику контролю фінансового стану бюджетних установ і роз'яснено систему бухобліку у товаристві, методику внутрішнього контролювання та узагальнення результатів перевірки й складення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях оглянуто результати здійсненого досліду за ідеєю курсового дослідження й виставлені напрями стосовно удосконалення контролю фінансового стану бюджетних установ.

Реєстр уживаних джерел складається із матеріалів, які використовувались при вивченні теми. За текстом курсовика вставлені посилання на число літератури у списку.

В додатку показані створені автором шаблони документів, форма №1 й звіти про фінансові результати з річних звітів компанії та аналітичні табличні матеріали, поточні результати аналітичних обчислень, інакші джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено із методологією ВИШі, в котрому він захищався, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту відображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Ця курсова робота була вже успішно захищена в київському університеті. Її можна застосовувати як шаблон для написання особистої курсової роботи або для сильнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.