Аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr346)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
2. Законодавче забезпечення аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Об'єкти, суб'єкти, методи і показники аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
5. Методика загального аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
6. Методика факторного аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висвітлено актуальність оцінки розрахунків з кредиторами, надано мету і завдання дослідження, а також досліджено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи визначено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, вивчено науковий зміст кредиторської заборгованості, оглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, наведено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, охарактеризовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, роз'яснено вертикальний і горизонтальний аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості підприємств торгівлі, опрацьовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, зумовлено здійснення чинникового аналізу, розкрито математичний розрахунок результатів застосування, окреслено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу кредиторської заборгованості в системі господарської діяльності.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.