Аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення

Курсова робота (код: kr350)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Визначення сутності поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
2. Законодавче забезпечення аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення і огляд спеціальної літератури
3. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
5. Проведення аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
6. Методика факторного аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз поточних зобов'язань та своєчасності їх погашення"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність аналізу заборгованості, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також окреслено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи розроблено місце аналізу в управлінні підприємством, висвітлено економічну сутність зобов'язань підприємства, обстежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, вивчено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, представлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оцінено економічний аналіз об’єкта дослідження, роз'яснено інформаційне забезпечення та методи аналізу, досліджено аналіз структури і динаміки поточних зобов'язань підприємств та своєчасності їх погашення, розглянуто стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, розкрито використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто пропозиції щодо удосконалення аналізу зобов'язань підприємства в умовах ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.