Аналіз формування і використання запасів бюджетних установ
Курсова робота (код: kr351)
Зміст
1. Характеристика формування і використання запасів бюджетних установ як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу формування і використання запасів бюджетних установ і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу формування і використання запасів бюджетних установ: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Методика загального аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
6. Методика факторного аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
7. Застосування комп'ютерної техніки в процесі аналізу формування і використання запасів бюджетних установ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури
Додатки
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:

відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення
Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.
В курсовій досліджені головні засади оцінки формування і використання запасів бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.
Структура курсової роботи по проблемі
Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність аналізу оборотних матеріальних ресурсів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також представлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто сутнісне значення запасів підприємства, сформульовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, обстежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, висвітлено організацію і здійснення оцінки наявності формування і використання запасів бюджетних установ, з'ясовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано економічний аналіз якості користування, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу запасів підприємства в період становлення ринкових відносин.