Аналіз збереження та використання капіталу акціонерних товариств

Курсова робота (код: kr353)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика збереження та використання капіталу акціонерних товариств як об'єкту дослідження
2. Огляд нормативно-правової бази і спеціальної літератури з аналізу збереження та використання капіталу акціонерних товариств
3. Характеристика господарсько-фінансової діяльності підприємства
4. Модель аналізу збереження та використання капіталу акціонерних товариств: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу збереження та використання капіталу акціонерних товариств
6. Методика факторного аналізу збереження та використання капіталу акціонерних товариств
7. Аналіз збереження та використання капіталу акціонерних товариств в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки збереження та використання капіталу акціонерних товариств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі з'ясовано актуальність аналізу джерел фінансування, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також наведено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, роз'яснено сутнісне значення власного капіталу підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, охарактеризовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, визначено організаційно-інформаційну модель аналізу, вивчено вертикальний і горизонтальний аналіз збереження та використання капіталу акціонерних товариств, розглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, зумовлено здійснення чинникового аналізу, проаналізовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено пропозиції щодо удосконалення аналізу власного капіталу підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.