Аналіз необоротних активів на підприємствах різних форм власності

Курсова робота (код: kr365)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Характеристика необоротних активів на підприємствах різних форм власності як об'єкту дослідження
2. Законодавче забезпечення аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності і огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Процес аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності
6. Методика факторного аналізу необоротних активів на підприємствах різних форм власності
7. Аналіз необоротних активів на підприємствах різних форм власності в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних активів на підприємствах різних форм власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність аналізу необігових ресурсів, простежено мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи опрацьовано місце аналізу в управлінні підприємством, надано теорію аналізу необоротних активів підприємства, охарактеризовано законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, сформульовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, визначено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи розглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності необоротних активів на підприємствах різних форм власності, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, проаналізовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, зумовлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито путі, що призводять до вдосконалення аналізу необоротних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.