Аналіз лікарських засобів в установах охорони здоров'я

Курсова робота (код: kr375)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність лікарських засобів в установах охорони здоров'я
2. Нормативно-правова база аналізу лікарських засобів в установах охорони здоров'я і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу лікарських засобів в установах охорони здоров'я: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу лікарських засобів в установах охорони здоров'я
6. Визначення впливу факторів при аналізі лікарських засобів в установах охорони здоров'я
7. Аналіз лікарських засобів в установах охорони здоров'я в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки лікарських засобів в установах охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі надано актуальність контролю і ревізії ліків медичних установ, сформульовано мету і завдання дослідження, а також окреслено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оглянуто науковий зміст використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, з'ясовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, обстежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто вертикальний і горизонтальний аналіз лікарських засобів в установах охорони здоров'я, простежено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, проаналізовано здійснення чинникового аналізу, наведено математичний розрахунок результатів застосування, оцінено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено пропозиції щодо удосконалення аналізу використання лікарських засобів закладів охорони здоров'я в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.