Аудит грошових потоків підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr397)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика грошових потоків підприємств торгівлі
2. Місце аудиту грошових потоків підприємств торгівлі в системі контролю
3. Законодавча база і література з аудиту грошових потоків підприємств торгівлі
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація аудиту грошових потоків підприємств торгівлі
6. Проведення аудиту грошових потоків підприємств торгівлі
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту грошових потоків підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю грошових потоків підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота містить передмова і концептуальні частини, а також аудиторські основи і висновок, реєстр уживаної літератури, а також додатки.

В вступі висунуто вагомість тематики курсової роботи, мету, завдання проекту, досліджено предмет й об’єкт та інформацію й методичні засоби й наукову новизну проекту.

В першій рубриці сформульовано загальну суть об’єкту курсової, аналіз міри розробки цих питань нашими та іноземними науковцями, визначення і обгрунтування потреби власного напрямку дослідження питання, перегляд права і бази й спеціальної літератури і зроблена характеристика системи побудови управління суб’єкта господарювання, проаналізовані його загальні показники господарювання і ресурсів у динаміці за попередні три періоди й перспектива розвитку товариства в цілому й за окремими шляхами та враження стосовно можливостей підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарювання.

У аудиторському розділі з'ясовано організацію перевірки та здійснення перевірки грошових потоків підприємств торгівлі й досліджено систему фінансового обліку у товаристві й методику внутрішнього контролювання, виведення наслідків контролю й написання висновку аудиту.

В висновку сформульовано результати зробленого опрацювання за замислом курсової роботи та репрезентовані напрями відносно удосконалення аудиту грошових потоків підприємств торгівлі.

Реєстр вживаних джерел збирається із матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. По тексту курсовика вставлені посилання на номер джерела у списку.

В додатку представлені створені студентом шаблони документів, баланси й звіт про фінансові результати із фінансової звітності підприємства а також аналітичні таблиці та поточні результати аналітичних обчислень й інші джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методологічними рекомендаціями університеті, де він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом вставлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Поточна курсова робота була уже якісно здана в київському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи чи для більшого оволодіння тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.