Аудит фінансового результату діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr398)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Визначення фінансових результатів діяльності підприємства
2. Аудит фінансових результатів діяльності підприємства як функція управління
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту фінансових результатів діяльності підприємства
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту фінансових результатів діяльності підприємства
6. Процес аудиту фінансових результатів діяльності підприємства
7. Удосконалення аудиту фінансових результатів діяльності підприємства при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансового результату діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота складається із підрозділів: преамбула, теоретичні рубрики, прикладні бази і висновок, реєстр застосованої літератури і додаткові матеріали.

В вступі розкрито значення тематики курсової роботи, ціль та задачі роботи і окреслено предмети й об’єкти й інформацію та методичний спосіб й наукову новизну проекту.

В першому розділі наведено практичне поняття предмету дослідження, розгляд ступеню розкриття досліджуваних тем українськими та зарубіжними фахівцями, визначення і підтвердження необхідності власного напряму опрацювання питання й оцінку права і підстави і фахових джерел, складена характеристика системи конструкції керування фірми та проаналізовані його загальні статті діяльності, активу і пасиву в динаміці за колишні три періоди та перспектива діяльності товариства в цілому та за окремими напрямами, оцінювання відносно ресурсів покращення ефективності роботи компанії.

В аудиторській частині оцінено складання програми перевірки, здійснення контролю фінансових результатів діяльності підприємства і сформульовано систему фінансового обліку в підприємстві і методику внутрішнього контролю та реалізація наслідків ревізії і складання висновку аудиту.

У висновку висунуто результати виконаного дослідження за ідеєю курсового проекту, виставлені путі стосовно покращання аудиту фінансових результатів діяльності підприємства.

Перелік уживаних джерел збирається із матеріалів, які були використані при дослідженні теми. За текстом роботи виставлені виноски на число літератури у списку.

В додатках представлені складені автором конфігурації документів, форма №1 та форма №2 із фінансової звітності підприємства й оцінювальні таблиці, поточні результати оцінювальних обрахунків і другі матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик створений узгоджено із методологією ВУЗу, в котрому він був захищений, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом представлені графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу керування. Представлена курсова робота була уже благополучно захищена у столичному інституті. Її можна використовувати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансових результатів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.