Аудит грошових коштів підприємства та їх еквівалентів

Курсова робота (код: kr399)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
2. Сутність аудиту грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
3. Нормативно-правове регулювання аудиту грошових коштів підприємства та їх еквівалентів і огляд спеціальної літератури
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
6. Методика аудиту грошових коштів підприємства та їх еквівалентів
7. Удосконалення аудиту грошових коштів підприємства та їх еквівалентів при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю грошових коштів підприємства та їх еквівалентів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит грошових коштів та їх еквівалентів"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота має такі розділи як передмова і теоретичні пункти і методичні розділи та висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел та доповнення.

В передмові розроблено важливість теми курсового проекту, ціль і завдання проекту і наведено предмети й об’єкт і інформаційну базу й методичні засади й отримані результати роботи.

В першій частині роз'яснено фінансову характеристику об’єкту роботи, оцінку рівня розробки досліджуваних тем нашими та зарубіжними ученими, визначення і доведення доцільності особистого напряму опрацювання питання, перегляд законодавчої бази і професійних джерел, надана характеристика стану структури менеджменту фірми, проаналізовані його основні статті господарювання й балансу в динаміці за останні три роки та майбутнє господарювання компанії в цілому і за конкретними шляхами й оцінку відносно запасів покращення ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

В практичній рубриці висвітлено планування перевірки і здійснення аудиту грошових коштів підприємства та їх еквівалентів та визначено систему бухгалтерського обліку в фірмі та методику внутрішньогосподарського контролю й виведення наслідків перевірки і створення висновку контролю.

У висновках і пропозиціях опрацьовано результати зробленого досліду за задумом курсового проекту й описані шляхи для удосконалення контролю грошових коштів підприємства та їх еквівалентів.

Список використаної літератури укладається з матеріалів, які використовувались при розгляді тематики. По тексту курсовика виставлені посилання на номер літератури у регістрі.

У додатках надані створені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про сукупний дохід з фінансових звітів підприємства а також інформативні табличні матеріали й попередні наслідки оцінювальних обчислень а також інакші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно із методологією ВУЗу, в котрому він був зданий, а також згідно до потреб МОН України. За текстом представлені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Дана курсова робота була вже якісно захищена у київському ВУЗі. Її можна споживати як приклад для написання своєї курсової роботи чи для більшого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.