Аудит розрахунків підприємства з покупцями і замовниками

Курсова робота (код: kr400)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аудиту розрахунків підприємства з покупцями і замовниками

1.1. Економічна сутність розрахунків з покупцями і замовниками
1.2. Нормативно-правове регулювання аудиту розрахункових операцій підприємства з покупцями і замовниками і огляд спеціальної літератури
1.3. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності

Розділ 2. Організація і методика аудиту розрахунків з покупцями і замовниками підприємства

2.1. Планування процесу аудиту розрахунків з покупцями і замовниками
2.2. Оцінка стану внутрішнього контролю на підприємстві
2.3. Методика аудиту розрахунків з покупцями і замовниками
2.4. Узагальнення результатів аудиту розрахункових операцій

Розділ 3. Удосконалення аудиту розрахунків з покупцями і замовниками при використанні інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків з покупцями і замовниками, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота структурується на: введення, концептуальні розділи, а також аналітичні частини, а також висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел, а також доповнення.

У вступі оглянуто вагомість тематики курсового проекту й мету і задачі роботи та простежено предмети й об’єкти, інформаційну базу і методичний спосіб та отримані результати проекту.

У теоретичному пункті опрацьовано практичну характеристику предмету курсової, оцінку рівня розробки цих проблем вітчизняними та іноземними фахівцями, визначення і доказ потреби особистого напрямку дослідження питання, характеристику правової основи, фахової літератури, висунута оцінка системи конструкції менеджменту товариства й охарактеризовані його основні дані діяльності і активу і пасиву в русі за попередні 3-4 роки, майбутнє господарювання фірми в цілому і за конкретними шляхами і враження щодо запасів покращення якості поведінки фірми.

У другій рубриці вивчено складання програми контролю, методологію контролю розрахунків з покупцями і замовниками й сформульовано систему бухобліку у організації та методику внутрішньогосподарського контролювання й виведення наслідків контролю й складання звіту перевірки.

У висновку представлено наслідки зробленого вивчення за ідеєю курсової роботи, показані путі щодо покращання контролю розрахунків з покупцями і замовниками.

Перелік уживаних джерел складається із матеріалів, що використовувались при вивченні теми. По тексту курсовика вставлені посилання на число джерела в списку.

В додатках виставлені складені автором шаблони документів, баланси й звіт про фінансові результати з статистичних звітів суб’єкта господарської діяльності і аналітичні таблиці та попередні наслідки оцінювальних розрахунків і інакші джерела, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик зроблений відповідно з методологією інституті, в котрому він був зданий, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Дійсна курсова робота була вже благополучно захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як зразок для виготовлення власної курсової роботи чи для глибшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.