Аудит витрат від операційної діяльності підприємства торгівлі

Курсова робота (код: kr401)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика витрат від операційної діяльності підприємств торгівлі
2. Місце аудиту витрат від операційної діяльності підприємств торгівлі в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту витрат від операційної діяльності підприємств торгівлі
6. Проведення аудиту витрат від операційної діяльності підприємств торгівлі
7. Удосконалення аудиту витрат від операційної діяльності підприємств торгівлі при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю операційних витрат підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як преамбула та теоретичні рубрики й практичні рубрики та висновок, реєстр застосованих джерел та додаткові матеріали.

В вступі обстежено роль тематики курсової роботи та мету й задачі роботи, представлено предмети та об’єкт і інформацію та методи та загальну характеристику проекту.

У теоретичній частині з'ясовано фінансову характеристику предмету курсової, оцінку рівня розробки досліджуваних питань нашими та закордонними вченими, визначення і доказ необхідності власного напрямку вивчення проблеми й оцінку правової бази і професійних джерел та подана оцінка становища структури керування суб’єкта господарської діяльності й оцінені його головні статті діяльності й ресурсів в русі за колишні три періоди і можливості господарювання товариства в цілому та за певними шляхами й оцінки відносно можливостей підвищення ефективності функціонування фірми.

В другому розділі наведено планування інспектування й проведення перевірки операційних витрат підприємства та з'ясовано систему бухгалтерського обліку в компанії і методику внутрішньогосподарського контролю, узагальнення наслідків контролю, складення звіту контролю.

У висновках і пропозиціях оглянуто наслідки зробленого дослідження за замислом курсової роботи, висунуті шляхи стосовно вдосконалення аудиту операційних витрат підприємства.

Список використаної літератури складається із матеріалів, які були використані при дослідженні теми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер джерела у регістрі.

У додаткових матеріалах представлені складені автором конфігурації документів, форма №1, форма №2 із статистичних звітів компанії а також аналітичні табличні матеріали й загальні результати аналітичних обрахунків і другі джерела, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методологією ВИШі, в якому він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту надані графічні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Представлена курсова робота була вже благополучно захищена у київському інституті. Її можливо застосовувати як приклад для написання Вашої курсової роботи чи для глибшого розучування тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.