Аудит доходів та видатків бюджетних установ

Курсова робота (код: kr402)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення доходів та видатків бюджетних установ
2. Аудит доходів та видатків бюджетних установ як функція управління
3. Законодавча база і література з аудиту доходів та видатків бюджетних установ
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту доходів та видатків бюджетних установ
6. Процес аудиту доходів та видатків бюджетних установ
7. Аудит доходів та видатків бюджетних установ в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю доходів та видатків бюджетних установ, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на: введення й теоретичні бази і аудиторські рубрики та висновки і пропозиції, регістр застосованих джерел і додатки.

У вступі оглянуто актуальність тематики курсового проекту і мету і задачі роботи й представлено предмет й об’єкт і інформацію й методичні засади, напрямки апробації роботи.

У концептуальному пункті сформульовано економічне поняття об’єкту курсової, оцінку міри розкриття досліджуваних проблем вітчизняними та закордонними фахівцями, визнання і доведення вимоги власного напрямку дослідження теми і аналіз правової основи, спеціальних джерел та подана характеристика системи побудови менеджменту підприємства, проаналізовані його головні показники господарювання та активу і пасиву в русі за попередні 3-4 періоди і можливості господарювання товариства загалом і за конкретними шляхами та оцінку відносно запасів покращення якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

В прикладному пункті охарактеризовано систему перевірки й методологію контролю доходів та видатків бюджетних установ, проаналізовано систему бухобліку в фірмі й методику внутрішнього контролювання й виведення результатів контролю й написання висновку перевірки.

У висновках і пропозиціях роз'яснено результати виконаного вивчення за темою курсового дослідження та представлені шляхи стосовно удосконалення перевірки доходів та видатків бюджетних установ.

Реєстр застосованої літератури укладається з матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. По тексту курсовика виставлені виноски на номер джерела у списку.

У додатку надані розроблені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про фінансові результати із річних звітів суб’єкта господарської діяльності та оцінювальні табличні матеріали та поточні результати оцінювальних обрахунків, інакші джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик написаний відповідно з методикою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також відповідно до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Пропонована курсова робота була уже якісно складена в київському університеті. Її можна застосовувати як приклад для виготовлення особистої курсової роботи чи для більшого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.