Аудит дебіторської заборгованості на підприємствах

Курсова робота (код: kr403)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика дебіторської заборгованості на підприємствах
2. Аудит дебіторської заборгованості на підприємствах в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту дебіторської заборгованості на підприємствах
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту дебіторської заборгованості на підприємствах
6. Проведення аудиту дебіторської заборгованості на підприємствах
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту дебіторської заборгованості на підприємствах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дебіторської заборгованості на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складається із підрозділів: преамбула і теоретичні розділи, а також аудиторські частини і висновки і пропозиції, регістр вживаних джерел, а також додатки.

У преамбулі оглянуто значення тематики курсового дослідження й мету і задачі проекту та обстежено предмети та об’єкт та інформаційну базу, методичний спосіб та загальну характеристику роботи.

У теоретичній рубриці оцінено економічну характеристику об’єкту дослідження, аналіз ступеню розробки цих питань українськими та іноземними фахівцями, визначення і підтвердження необхідності особистого напряму вивчення проблеми та обстеження нормативної підстави, професіональної літератури, складена аналітика становища побудови керування товариства і оцінені його основні статті господарювання і ресурсів у динаміці за попередні 3-4 роки та перспективи діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому та за певними шляхами, оцінки щодо резервів покращення якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

В практичній рубриці сформульовано складання програми контролю і методологію перевірки дебіторської заборгованості на підприємствах й розглянуто систему фінансового обліку в підприємстві і методику внутрішньогосподарського контролю та реалізація наслідків ревізії та складання звіту контролю.

У висновку опрацьовано наслідки здійсненого дослідження за замислом курсового дослідження та описані шляхи відносно покращення перевірки дебіторської заборгованості на підприємствах.

Перелік використаних джерел складається із матеріалів, що були використані при вивченні проблеми. За текстом курсовика виставлені виноски на номер літератури у переліку.

У додаткових матеріалах показані складені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про сукупний дохід з статистичної звітності товариства та оцінювальні таблиці, поточні результати оцінювальних розрахунків а також інакші матеріали, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик виконаний відповідно з методикою ВИШі, де він захищався, а також згідно до правил МОН України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації ходу керування. Приведена курсова робота була уже успішно складена в київському інституті. Її можливо застосовувати як зразок для створення власної курсової роботи або для точнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.