Аудит заробітної плати підприємства

Курсова робота (код: kr404)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення заробітної плати підприємств
2. Місце аудиту заробітної плати підприємств в системі контролю
3. Нормативно-правове регулювання аудиту заробітної плати підприємств і огляд спеціальної літератури
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Планування процесу аудиту заробітної плати підприємств
6. Проведення аудиту заробітної плати підприємств
7. Аудит заробітної плати підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю заробітної плати підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота включає передмова і концептуальні рубрики та прикладні бази і висновок, перелік використаної літератури, доповнення.

У преамбулі розроблено роль теми курсового проекту і ціль та завдання дослідження й окреслено предмет та об’єкт і інформацію і методичні засоби й напрямки апробації роботи.

В концептуальній рубриці представлено фінансову сутність об’єкту дослідження, оцінку рівня розкриття поточних проблем вітчизняними та зарубіжними ученими, визначення і обгрунтування вимоги свого напряму вивчення теми і перегляд правової бази і професійної літератури й надана характеристика становища структури менеджменту підприємства та оцінені його основні показники діяльності, балансу в динаміці за попередні три роки, перспективи господарювання суб’єкта господарської діяльності в цілому, за окремими сторонами, оцінку стосовно резервів підвищення ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У аудиторському розділі окреслено організацію перевірки й здійснення контролю заробітної плати підприємств й оглянуто систему фінансового обліку у підприємстві й методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення результатів перевірки та складення висновку контролю.

В висновках і пропозиціях розроблено наслідки зробленого досліду за ідеєю курсової роботи та окреслені шляхи стосовно покращення перевірки заробітної плати підприємств.

Список уживаних джерел укладається із матеріалів, які використовувались при вивченні тематики. За текстом роботи виставлені посилання на номер джерела в переліку.

У додаткових матеріалах представлені створені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і форма №2 з річної звітності товариства, аналітичні таблиці, первинні наслідки аналітичних розрахунків та другі джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик виконаний відповідно із методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу керування. Представлена курсова робота була вже успішно захищена у українському ВУЗі. Її можна застосовувати як стандарт для написання власної курсової роботи або для глибшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.