Аудит необоротних активів на підприємствах різних форм власності

Курсова робота (код: kr405)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення необоротних активів на підприємствах різних форм власності
2. Аудит необоротних активів на підприємствах різних форм власності в системі управління підприємством
3. Законодавча база і література з аудиту необоротних активів на підприємствах різних форм власності
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація аудиту необоротних активів на підприємствах різних форм власності
6. Проведення аудиту необоротних активів на підприємствах різних форм власності
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту необоротних активів на підприємствах різних форм власності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю необоротних активів на підприємствах різних форм власності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота включає передмова та концептуальні бази, а також контрольні розділи, а також висновок, список застосованих джерел й додаток.

В вступі проаналізовано вагомість тематики курсового проекту і ціль і завдання проекту та наведено предмет, об’єкт й інформативні матеріали, методичні засади й отримані результати роботи.

У першій частині проаналізовано методичну характеристику предмету курсової, аналіз ступеню розкриття поточних тем українськими та зарубіжними ученими, визнання і доказ потреби особистого напрямку дослідження теми, перегляд законодавчої підстави та професійної літератури і зроблена оцінка системи конструкції менеджменту підприємства і оцінені його основні дані діяльності та ресурсів в динаміці за останні три періоди, майбутнє господарювання компанії взагалі й за деякими сторонами та оцінки щодо резервів підвищення якості роботи товариства.

У практичному розділі простежено планування перевірки, методику перевірки необоротних активів на підприємствах різних форм власності й розкрито систему фінансового обліку у фірмі й методику внутрішнього контролювання та узагальнення результатів ревізії та складення звіту перевірки.

В висновках і пропозиціях простежено наслідки виконаного опрацювання за концепцією курсового дослідження, окреслені шляхи відносно удосконалення аудиту необоротних активів на підприємствах різних форм власності.

Перелік використаних джерел збирається з матеріалів, які були використані при дослідженні теми. За текстом курсовика вставлені виноски на число літератури у реєстрі.

В додатку виставлені розроблені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіти про фінансові результати із фінансових звітів фірми та аналітичні таблиці та загальні результати оцінювальних обчислень і інші матеріали, використані в курсовій роботі.

Курсовик написаний згідно з методикою ВУЗу, в якому він був зданий, а також згідно до установ МОН України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Представлена курсова робота була вже вдало складена в київському університеті. Її можливо використовувати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи чи для більшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.