Аудит орендних операцій на підприємствах

Курсова робота (код: kr406)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення орендних операцій на підприємствах
2. Сутність аудиту орендних операцій на підприємствах
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Планування процесу аудиту орендних операцій на підприємствах
6. Методика аудиту орендних операцій на підприємствах
7. Аудит орендних операцій на підприємствах в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю орендних операцій на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота має такі розділи як преамбула, теоретичні пункти та аудиторські пункти і висновки і пропозиції, реєстр уживаної літератури, доповнення.

У передмові висвітлено важливість теми курсової роботи й мету й завдання роботи і досліджено предмети та об’єкти й інформаційну базу, методичні засоби й наукову новизну проекту.

В концептуальному розділі роз'яснено теоретико-методичну суть об’єкту дослідження, розгляд міри опрацювання досліджуваних тем нашими та закордонними фахівцями, визнання і підтвердження доцільності особистого напряму дослідження теми і огляд права і основи, професійних джерел й надана аналітика порядку структури керування суб’єкта господарської діяльності, проаналізовані його головні дані господарювання та балансу в динаміці за колишні три роки і перспективи господарювання компанії взагалі і за певними шляхами та оцінювання щодо можливостей покращення якості поведінки компанії.

В методичній рубриці надано планування перевірки й проведення перевірки орендних операцій на підприємствах, розроблено систему фінансового обліку у компанії і методику внутрішньогосподарського контролювання, узагальнення результатів перевірки та складення звіту контролю.

У висновках і пропозиціях вивчено результати проведеного вивчення за концепцією курсового дослідження і окреслені шляхи щодо покращання перевірки орендних операцій на підприємствах.

Перелік застосованих джерел складається із матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. За текстом курсовика виставлені посилання на номер джерела в списку.

У додатку надані розроблені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан і звіт про сукупний дохід із статистичної звітності компанії й інформаційні таблиці і поточні наслідки оцінювальних розрахунків, інакші матеріали, використані у курсовому досліджені.

Курсовик зроблений узгоджено із методологічними рекомендаціями інституті, в котрому він захищався, а також узгоджено до правил МОН України. За текстом зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Поточна курсова робота була уже благополучно здана в українському університеті. Її можливо використовувати як шаблон для виготовлення особистої курсової роботи або для глибшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.