Аудит основного капіталу підприємства

Курсова робота (код: kr407)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення основного капіталу підприємства
2. Сутність аудиту основного капіталу підприємства
3. Нормативно-правове регулювання аудиту основного капіталу підприємства і огляд спеціальної літератури
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація і планування аудиту основного капіталу підприємства
6. Проведення аудиту основного капіталу підприємства
7. Удосконалення аудиту основного капіталу підприємства при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю основного капіталу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит основного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота включає передмова, теоретичні пункти, а також аудиторські основи, висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури й додатки.

В преамбулі сформульовано вагомість тематики курсової роботи й мету, задачі дослідження і проаналізовано предмети та об’єкти і інформативні матеріали й методи, отримані результати проекту.

У концептуальній рубриці надано економічний зміст об’єкту дослідження, розгляд ступеню розробки цих проблем вітчизняними та іноземними науковцями, визначення і обгрунтування необхідності свого напрямку дослідження теми та характеристику правової основи і фахових джерел та висунута аналітика становища конструкції менеджменту товариства й охарактеризовані його загальні статті господарювання, балансу у русі за попередні три роки й майбутнє господарювання товариства взагалі і за певними шляхами й враження стосовно ресурсів підвищення ефективності поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У методологічній рубриці наведено організацію контролю, проведення контролю основного капіталу підприємства і досліджено систему бухгалтерського обліку в підприємстві, методику внутрішнього контролювання та виведення результатів перевірки й складення звіту контролю.

У висновку окреслено результати зробленого досліду за концепцією курсового дослідження, репрезентовані шляхи для вдосконалення аудиту основного капіталу підприємства.

Список вживаної літератури складається із матеріалів, які були використані при дослідженні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на номер джерела в регістрі.

В додаткових матеріалах показані складені автором конфігурації документів, форма №1 й звіт про сукупний дохід з статистичних звітів суб’єкта господарювання та інформаційні табличні матеріали, поточні наслідки аналітичних розрахунків і інакші джерела, вживані в курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно із методологією ВИШі, в котрому він був захищений, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Запропонована курсова робота була вже успішно здана в українському вищому навчальному закладі. Її можливо застосовувати як шаблон для написання особистої курсової роботи або для більшого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.