Аудит статутного капіталу на підприємствах

Курсова робота (код: kr408)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення статутного капіталу на підприємствах
2. Місце аудиту статутного капіталу на підприємствах в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Планування процесу аудиту статутного капіталу на підприємствах
6. Методика аудиту статутного капіталу на підприємствах
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту статутного капіталу на підприємствах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю статутного капіталу на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит статутного капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота розподіляється на: введення, теоретичні основи і прикладні рубрики й висновки і пропозиції, регістр уживаної літератури, а також додаткові матеріали.

В вступі розглянуто актуальність теми курсового проекту та ціль і завдання дослідження і розглянуто предмети й об’єкти й інформацію й методичний спосіб і отримані результати проекту.

В теоретичному розділі роз'яснено економічне поняття предмету роботи, аналіз рівня опрацювання поточних тем нашими та іноземними ученими, визнання і підтвердження вимоги свого напрямку вивчення питання та аналіз законодавчої основи та професійної літератури і висунута аналітика системи структури менеджменту підприємства, проаналізовані його основні статті господарювання і балансу у русі за попередні 3-4 періоди й перспектива розвитку товариства в цілому й за окремими сторонами й оцінки відносно запасів покращання ефективності функціонування суб’єкта господарювання.

В другій частині оглянуто організацію інспектування та методику перевірки статутного капіталу на підприємствах, роз'яснено систему бухобліку у товаристві й методику внутрішньогосподарського контролю та реалізація результатів ревізії й складення звіту контролю.

У висновках і пропозиціях надано результати зробленого вивчення за замислом курсової роботи й виставлені шляхи щодо вдосконалення перевірки статутного капіталу на підприємствах.

Реєстр вживаних джерел збирається із матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. За текстом роботи виставлені посилання на номер літератури в переліку.

У доповненнях виставлені складені студентом форми документів, баланс і звіт про сукупний дохід із фінансових звітів товариства а також інформаційні табличні матеріали та первинні результати аналітичних розрахунків й інші матеріали, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик створений відповідно з методикою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту зображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку управління. Дана курсова робота була уже вдало здана в столичному університеті. Її можна застосовувати як приклад для створення власної курсової роботи або для сильнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.