Аудит товарів на підприємствах оптової торгівлі

Курсова робота (код: kr409)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення товарів на підприємствах оптової торгівлі
2. Місце аудиту товарів на підприємствах оптової торгівлі в системі контролю
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту товарів на підприємствах оптової торгівлі
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Планування процесу аудиту товарів на підприємствах оптової торгівлі
6. Проведення аудиту товарів на підприємствах оптової торгівлі
7. Методика аудиту товарів на підприємствах оптової торгівлі в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю товарів на підприємствах оптової торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Пропонована курсова робота включає передмова і концептуальні бази й аналітичні пункти і висновок, реєстр застосованих джерел й додатки.

В преамбулі розроблено важливість теми курсової роботи та мету й задачі роботи і обстежено предмет та об’єкт та інформаційну базу й методичний спосіб, отримані результати роботи.

У концептуальному розділі розглянуто методичну сутність предмету роботи, аналіз ступеню розкриття цих проблем вітчизняними та закордонними вченими, визначення і доведення необхідності особистого напряму дослідження проблеми і обстеження нормативної підстави й професійних джерел та висунута характеристика системи конструкції керування компанії, проаналізовані його основні дані господарювання та балансу у динаміці за останні 3-4 роки й майбутнє діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом та за деякими сторонами і враження стосовно можливостей покращення якості роботи суб’єкта господарської діяльності.

У практичній частині роз'яснено складання програми інспектування й методику перевірки товарів на підприємствах оптової торгівлі й простежено систему фінансового обліку в організації й методику внутрішньогосподарського контролю і узагальнення наслідків контролю й написання звіту контролю.

У висновках і пропозиціях вивчено результати здійсненого опрацювання за темою курсового проекту й описані пропозиції стосовно покращення перевірки товарів на підприємствах оптової торгівлі.

Перелік використаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при розгляді теми. За текстом роботи проставлені виноски на номер літератури у регістрі.

В додаткових матеріалах надані складені студентом конфігурації документів, форма №1 та звіт про фінансові результати з фінансових звітів суб’єкта господарювання й інформаційні таблиці й первинні результати аналітичних обчислень і інші джерела, використані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено з методичкою вищому навчальному закладі, де він був захищений, а також відповідно до вимог МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації ходу керування. Запропонована курсова робота була уже вдало захищена у українському університеті. Її можна вживати як приклад для створення власної курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз фінансової звітності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.