Аудит витрат підприємства за економічними елементами

Курсова робота (код: kr410)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат підприємства за економічними елементами
2. Місце аудиту витрат підприємства за економічними елементами в системі контролю
3. Нормативно-правове регулювання аудиту витрат підприємства за економічними елементами і огляд спеціальної літератури
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту витрат підприємства за економічними елементами
6. Проведення аудиту витрат підприємства за економічними елементами
7. Удосконалення аудиту витрат підприємства за економічними елементами при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю витрат підприємства за економічними елементами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит витрат за економічними елементами"Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота складається із підрозділів: преамбула й концептуальні бази й методологічні частини, висновки і пропозиції, список застосованої літератури й додатки.

У вступі надано вагомість теми курсової роботи і ціль і задачі дослідження, простежено предмети та об’єкт і інформативні матеріали, методи й отримані результати дослідження.

У першій рубриці визначено теоретико-методичну суть об’єкту роботи, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних питань вітчизняними та зарубіжними ученими, визнання і доведення вимоги свого напрямку дослідження питання і обстеження правової підстави та спеціальних джерел та надана оцінка стану побудови управління суб’єкта господарської діяльності і проаналізовані його основні дані діяльності та балансу в динаміці за попередні три періоди і перспективи розвитку товариства загалом й за деякими напрямами і оцінки щодо ресурсів підвищення якості роботи фірми.

В методологічній рубриці обстежено планування перевірки, проведення перевірки витрат підприємства за економічними елементами та обстежено систему бухгалтерського обліку у товаристві та методику внутрішньогосподарського контролю й виведення результатів контролю й створення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях сформульовано результати реалізованого дослідження за концепцією курсового проекту і представлені шляхи стосовно вдосконалення аудиту витрат підприємства за економічними елементами.

Регістр вживаних джерел укладається з матеріалів, що використовувались при вивченні тематики. По тексту роботи вставлені посилання на номер літератури в переліку.

В додатку виставлені складені студентом шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 з фінансових звітів суб’єкта господарської діяльності і інформативні таблиці й загальні наслідки оцінювальних обрахунків та інакші джерела, використані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно із методичкою ВИШі, в котрому він захищався, а також узгоджено до правил МОН України. По тексту відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Дійсна курсова робота була вже успішно захищена в київському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як зразок для написання власної курсової роботи чи для глибшого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.