Аудит трудових ресурсів і фонду оплати праці

Курсова робота (код: kr411)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність трудових ресурсів і фонду оплати праці
2. Сутність аудиту трудових ресурсів і фонду оплати праці
3. Нормативно-правове регулювання аудиту трудових ресурсів і фонду оплати праці і огляд спеціальної літератури
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Планування процесу аудиту трудових ресурсів і фонду оплати праці
6. Методика аудиту трудових ресурсів і фонду оплати праці
7. Аудит трудових ресурсів і фонду оплати праці в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю трудових ресурсів і фонду оплати праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит трудових ресурсів і фонду оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Поточна курсова робота має такі розділи як преамбула й концептуальні пункти й аналітичні розділи і висновок, перелік вживаних джерел та додатки.

В передмові з'ясовано вагомість тематики курсової роботи і мету і задачі проекту, роз'яснено предмети, об’єкт і інформацію і методи та загальну характеристику роботи.

У концептуальному розділі охарактеризовано загальне поняття об’єкту роботи, оцінку міри розробки цих тем нашими та зарубіжними вченими, визнання і доказ доцільності свого напрямку опрацювання теми, характеристику правової бази й професійних джерел і подана аналітика становища побудови менеджменту компанії і оцінені його загальні статті господарювання й балансу у русі за попередні 3-4 періоди й можливості діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому й за деякими шляхами, оцінку відносно запасів покращення якості роботи суб’єкта господарювання.

У аналітичній рубриці охарактеризовано організацію перевірки і здійснення аудиту трудових ресурсів і фонду оплати праці і обстежено систему бухгалтерського обліку в підприємстві та методику внутрішнього контролю й узагальнення наслідків ревізії і складення звіту перевірки.

В висновку висунуто результати проведеного вивчення за ідеєю курсового дослідження, представлені шляхи стосовно покращення контролю трудових ресурсів і фонду оплати праці.

Реєстр використаної літератури складається з матеріалів, які були використані при розгляді теми. За текстом роботи проставлені посилання на число джерела у регістрі.

У додаткових матеріалах показані створені автором конфігурації документів, баланси й звіт про сукупний дохід із фінансових звітів товариства, аналітичні табличні матеріали, поточні наслідки аналітичних обрахунків й інакші матеріали, вживані в курсовому проекті.

Курсовик зроблений узгоджено із методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був захищений, а також узгоджено до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту вставлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу менеджменту. Дана курсова робота була вже вдало захищена у київському ВУЗі. Її можна використовувати як стандарт для виготовлення своєї курсової роботи чи для точнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансових результатів діяльності підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.