Аудит оплати праці на підприємствах

Курсова робота (код: kr412)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика оплати праці на підприємствах
2. Аудит оплати праці на підприємствах як функція управління
3. Нормативно-правове регулювання аудиту оплати праці на підприємствах і огляд спеціальної літератури
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту оплати праці на підприємствах
6. Методика аудиту оплати праці на підприємствах
7. Аудит оплати праці на підприємствах в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю оплати праці на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит оплати праці"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота включає преамбула і концептуальні основи, а також методологічні частини, а також висновки і пропозиції, реєстр використаної літератури та доповнення.

В вступі опрацьовано роль теми курсового проекту та ціль та задачі проекту і роз'яснено предмет і об’єкт, інформаційні бази та методи й наукову новизну роботи.

В першому пункті досліджено фінансове поняття об’єкту роботи, аналіз ступеню опрацювання досліджуваних питань вітчизняними та іноземними ученими, визначення і обгрунтування потреби власного напрямку дослідження проблеми та характеристику законодавчої підстави, фахових джерел, подана характеристика становища побудови управління компанії й охарактеризовані його основні статті діяльності, активу і пасиву у динаміці за попередні три періоди і перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому й за конкретними курсами й враження стосовно ресурсів підвищення якості поведінки товариства.

У другій рубриці розроблено систему інспектування та здійснення аудиту оплати праці на підприємствах й оглянуто систему фінансового обліку у організації і методику внутрішнього контролю, реалізація наслідків перевірки, створення звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях сформульовано результати здійсненого дослідження за темою курсової роботи і описані напрями стосовно вдосконалення аудиту оплати праці на підприємствах.

Регістр уживаної літератури укладається з матеріалів, які були використані при розгляді проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на число джерела у списку.

У додаткових матеріалах показані створені автором шаблони документів, звіт про фінансово-майновий стан, форма №2 з річної звітності суб’єкта господарської діяльності й інформативні табличні матеріали і первинні наслідки аналітичних обрахунків а також другі джерела, використані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний відповідно з методологією університеті, де він був зданий, а також згідно до потреб МОН України. За текстом відображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу управління. Представлена курсова робота була уже вдало захищена у провідному університеті. Її можливо застосовувати як зразок для написання особистої курсової роботи чи для глибшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.