Аудит витрат торговельного підприємства

Курсова робота (код: kr413)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність витрат торговельного підприємства
2. Аудит витрат торговельного підприємства в системі управління підприємством
3. Нормативно-правове регулювання аудиту витрат торговельного підприємства і огляд спеціальної літератури
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Планування процесу аудиту витрат торговельного підприємства
6. Процес аудиту витрат торговельного підприємства
7. Аудит витрат торговельного підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю витрат торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит витрат"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота розподіляється на: введення й теоретичні основи й методичні рубрики й висновок, регістр уживаної літератури й додаткові матеріали.

У вступі оглянуто вагомість теми курсового проекту й мету, завдання дослідження, окреслено предмети й об’єкт, інформаційні бази і методичний спосіб й загальну характеристику проекту.

У теоретичному пункті проаналізовано практичну суть предмету дослідження, розгляд міри розробки поточних питань нашими та зарубіжними науковцями, визнання і обгрунтування потреби власного напрямку опрацювання теми, обстеження правової основи, спеціальних джерел і надана оцінка системи побудови управління суб’єкта господарювання та проаналізовані його головні дані господарювання, балансу у русі за попередні три періоди і перспектива розвитку суб’єкта господарської діяльності в цілому та за конкретними сторонами та оцінки відносно резервів покращання ефективності поведінки компанії.

У аудиторському пункті з'ясовано організацію перевірки, методологію контролю витрат торговельного підприємства і визначено систему бухгалтерського обліку в товаристві та методику внутрішнього контролювання, виведення результатів контролю й написання висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях сформульовано наслідки реалізованого досліду за концепцією курсового дослідження і виставлені напрями для покращання аудиту витрат торговельного підприємства.

Список застосованої літератури складається з матеріалів, що були використані при розгляді тематики. За текстом курсовика вставлені виноски на число джерела в списку.

В додаткових матеріалах представлені розроблені студентом конфігурації документів, форма №1 та звіт про фінансові результати із фінансової звітності фірми, інформативні табличні матеріали й первинні результати аналітичних розрахунків і другі матеріали, вживані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений відповідно із методичкою інституті, де він був зданий, а також згідно до вимог МОН України. За текстом надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Представлена курсова робота була уже благополучно складена в столичному ВУЗі. Її можна споживати як шаблон для створення особистої курсової роботи або для точнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.