Аудит дебіторської заборгованості підприємства в умовах новітніх інформаційних технологій

Курсова робота (код: kr414)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика дебіторської заборгованості підприємства
2. Аудит дебіторської заборгованості підприємства в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту дебіторської заборгованості підприємства
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Організація і планування аудиту дебіторської заборгованості підприємства
6. Проведення аудиту дебіторської заборгованості підприємства
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту дебіторської заборгованості підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю дебіторської заборгованості підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит дебіторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота має такі розділи як передмова й теоретичні бази й практичні рубрики та висновок, реєстр застосованої літератури та додатки.

В преамбулі розкрито актуальність теми курсового дослідження, ціль і завдання дослідження та вивчено предмети й об’єкти, інформацію й методичний спосіб, напрямки апробації роботи.

В концептуальному пункті роз'яснено загальний зміст предмету курсової, аналіз міри опрацювання поточних тем нашими та іноземними науковцями, визначення і доведення необхідності свого напряму дослідження теми і обстеження нормативної підстави та професійної літератури й висунута аналітика становища побудови управління компанії та оцінені його головні показники діяльності та активу і пасиву в динаміці за колишні три періоди, перспектива господарювання компанії загалом, за окремими напрямами й оцінки щодо резервів покращання якості поведінки суб’єкта господарської діяльності.

У дослідній рубриці надано організацію інспектування, проведення аудиту дебіторської заборгованості підприємства й наведено систему бухгалтерського обліку в фірмі й методику внутрішньогосподарського контролювання та виведення результатів перевірки, створення звіту контролю.

У висновках і пропозиціях обстежено результати виконаного опрацювання за замислом курсового дослідження і представлені шляхи відносно вдосконалення аудиту дебіторської заборгованості підприємства.

Реєстр застосованої літератури укладається із матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на номер джерела у регістрі.

В додатку надані складені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіти про фінансові результати із фінансової звітності товариства й інформаційні таблиці та загальні результати оцінювальних розрахунків, інші джерела, вживані в курсовій роботі.

Курсовик зроблений відповідно із методичними рекомендаціями інституті, в якому він захищався, а також узгоджено до установ МОН України. По тексту надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Надана курсова робота була уже благополучно захищена у київському університеті. Її можливо вживати як стандарт для виготовлення власної курсової роботи або для сильнішого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит фінансового стану підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.