Аудит статутного та додаткового капіталу

Курсова робота (код: kr416)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність статутного та додаткового капіталу
2. Місце аудиту статутного та додаткового капіталу в системі контролю
3. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з теми дослідження
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація аудиту статутного та додаткового капіталу
6. Проведення аудиту статутного та додаткового капіталу
7. Аудит статутного та додаткового капіталу в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю статутного та додаткового капіталу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит статутного та додаткового капіталу"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота містить введення та теоретичні частини й практичні основи і висновки і пропозиції, список вживаних джерел й доповнення.

У вступі розроблено важливість тематики курсової роботи та мету, завдання роботи та представлено предмети й об’єкти і інформативні матеріали та методичні засади та загальну характеристику роботи.

У концептуальному розділі розроблено методичну сутність об’єкту дослідження, розгляд рівня розкриття досліджуваних проблем українськими та зарубіжними науковцями, визнання і обгрунтування потреби особистого напрямку дослідження проблеми, обстеження законодавчої основи, професійної літератури та надана характеристика становища побудови керування товариства і проаналізовані його основні показники діяльності та балансу в русі за попередні 3-4 роки й можливості розвитку товариства загалом і за окремими шляхами і оцінку щодо резервів покращання якості поведінки суб’єкта господарювання.

В аудиторському пункті розглянуто систему інспектування та методику аудиту статутного та додаткового капіталу і окреслено систему бухобліку у компанії і методику внутрішньогосподарського контролювання й реалізація наслідків контролю і написання висновку перевірки.

В висновку розкрито результати реалізованого опрацювання за задумом курсової роботи і представлені шляхи щодо покращення перевірки статутного та додаткового капіталу.

Реєстр вживаних джерел складається із матеріалів, що були використані при дослідженні теми. За текстом курсовика виставлені посилання на число джерела в реєстрі.

В додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом конфігурації документів, баланси й звіт про фінансові результати з річної звітності фірми і інформаційні табличні матеріали та поточні результати оцінювальних обчислень, інакші матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно з методикою університеті, в якому він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Дійсна курсова робота була уже успішно здана в київському інституті. Її можна використовувати як стандарт для створення своєї курсової роботи або для глибшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз власного капіталу підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.