Аудит необоротних активів торговельних підприємств

Курсова робота (код: kr417)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення необоротних активів торговельних підприємств
2. Аудит необоротних активів торговельних підприємств в системі управління підприємством
3. Нормативно-правове регулювання аудиту необоротних активів торговельних підприємств і огляд спеціальної літератури
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту необоротних активів торговельних підприємств
6. Процес аудиту необоротних активів торговельних підприємств
7. Аудит необоротних активів торговельних підприємств в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю необоротних активів торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дійсна курсова робота має такі розділи як преамбула, концептуальні рубрики і методологічні пункти й висновки і пропозиції, реєстр застосованих джерел і додаткові матеріали.

В вступі оцінено значення тематики курсової роботи і ціль й завдання проекту й надано предмет і об’єкти й інформацію, методичні засади і напрямки апробації проекту.

В першій частині сформульовано загальну сутність об’єкту курсової, аналіз рівня опрацювання поточних питань вітчизняними та закордонними ученими, визнання і доказ вимоги особистого напряму вивчення проблеми та перегляд законодавства і підстави і наукової літератури і надана оцінка стану структури менеджменту суб’єкта господарської діяльності, охарактеризовані його загальні дані господарювання, активу і пасиву в русі за колишні три роки й майбутнє діяльності товариства взагалі та за конкретними сторонами і оцінку щодо запасів покращення якості поведінки фірми.

У методичному пункті окреслено організацію інспектування і методологію контролю необоротних активів торговельних підприємств, розглянуто систему фінансового обліку в підприємстві та методику внутрішнього контролювання, узагальнення результатів перевірки й створення звіту перевірки.

В висновку окреслено результати реалізованого досліду за задумом курсового проекту і виведені напрями щодо покращення аудиту необоротних активів торговельних підприємств.

Реєстр застосованих джерел збирається з матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. По тексту роботи проставлені посилання на номер джерела у регістрі.

У додатках надані розроблені автором конфігурації документів, звіт про фінансово-майновий стан і форма №2 з річних звітів фірми а також аналітичні табличні матеріали а також первинні наслідки аналітичних обрахунків й інші джерела, вживані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний згідно з методологією університеті, в котрому він був захищений, а також згідно до вимог міністерства освіти і науки України. По тексту представлені ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації ходу управління. Представлена курсова робота була вже успішно складена в українському ВУЗі. Її можна вживати як зразок для написання особистої курсової роботи чи для глибшого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік кредиторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.