Аудит розрахунків з постачальниками

Курсова робота (код: kr418)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика розрахунків з постачальниками
2. Аудит розрахунків з постачальниками в системі управління підприємством
3. Нормативно-правове регулювання аудиту розрахунків з постачальниками і огляд спеціальної літератури
4. Коротка організаційна характеристика та аналіз діяльності підприємства
5. Організація аудиту розрахунків з постачальниками
6. Проведення аудиту розрахунків з постачальниками
7. Аудит розрахунків з постачальниками в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю розрахунків з постачальниками, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота включає передмова і концептуальні частини, практичні розділи, а також висновок, реєстр уживаної літератури й доповнення.

В введенні розглянуто важливість теми курсового дослідження і мету і задачі дослідження та надано предмети та об’єкти й інформаційні бази, методичний спосіб і напрямки апробації роботи.

У концептуальному розділі опрацьовано фінансове поняття об’єкту дослідження, аналіз міри розробки поточних проблем нашими та іноземними науковцями, визнання і доведення вимоги власного напрямку дослідження теми й перегляд законодавства і основи, фахової літератури й подана аналітика порядку побудови менеджменту товариства й проаналізовані його загальні показники господарювання та ресурсів у русі за попередні 3-4 періоди, можливості діяльності компанії в цілому, за окремими напрямами і оцінювання відносно ресурсів покращання ефективності роботи фірми.

У методологічному пункті надано планування перевірки й здійснення аудиту розрахунків з постачальниками і наведено систему бухгалтерського обліку у товаристві і методику внутрішнього контролю, виведення наслідків перевірки та створення звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях опрацьовано наслідки здійсненого досліду за темою курсового дослідження, показані напрями для вдосконалення контролю розрахунків з постачальниками.

Реєстр вживаних джерел збирається з матеріалів, які використовувались при розгляді теми. По тексту курсовика вставлені посилання на число літератури у переліку.

В додатках надані розроблені студентом форми документів, форма №1 й форма №2 із річних звітів товариства, аналітичні таблиці і загальні наслідки аналітичних розрахунків і інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений узгоджено із методологією університеті, де він був захищений, а також відповідно до установ міністерства освіти і науки України. За текстом зображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Пропонована курсова робота була уже якісно складена в київському вищому навчальному закладі. Її можливо використовувати як приклад для виготовлення власної курсової роботи або для сильнішого розучування тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит матеріальних ресурсів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.