Аудит витрат та формування собівартості продукції підприємства

Курсова робота (код: kr419)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення витрат та формування собівартості продукції підприємства
2. Сутність аудиту витрат та формування собівартості продукції підприємства
3. Нормативно-правове регулювання аудиту витрат та формування собівартості продукції підприємства і огляд спеціальної літератури
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація і планування аудиту витрат та формування собівартості продукції підприємства
6. Процес аудиту витрат та формування собівартості продукції підприємства
7. Аудит витрат та формування собівартості продукції підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю витрат та формування собівартості продукції підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит витрат та формування собівартості продукції"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота включає передмова, концептуальні частини й методичні рубрики й висновок, регістр використаних джерел та додаток.

У передмові простежено значення тематики курсового проекту та ціль, завдання проекту й вивчено предмет й об’єкти і інформацію й методологічні прийоми й наукову новизну проекту.

У концептуальній рубриці розроблено фінансову суть об’єкту дослідження, розгляд рівня опрацювання поточних проблем українськими та зарубіжними вченими, визнання і доведення вимоги свого напряму вивчення проблеми і перегляд законодавчої основи, професійної літератури й надана характеристика становища побудови управління суб’єкта господарської діяльності та оцінені його головні показники діяльності та активу і пасиву в динаміці за попередні три роки і можливості розвитку товариства взагалі та за певними шляхами і оцінку стосовно можливостей покращення якості поведінки товариства.

У аудиторській рубриці висвітлено організацію контролю й здійснення контролю витрат та формування собівартості продукції підприємства, обстежено систему бухгалтерського обліку у товаристві, методику внутрішнього контролю і узагальнення результатів перевірки та написання звіту перевірки.

У висновках і пропозиціях обстежено наслідки виконаного дослідження за замислом курсового дослідження, висунуті напрями стосовно покращення аудиту витрат та формування собівартості продукції підприємства.

Перелік використаної літератури укладається з матеріалів, які були використані при вивченні тематики. По тексту курсовика проставлені виноски на число літератури у списку.

В додаткових матеріалах показані створені студентом форми документів, форма №1 і звіт про сукупний дохід з річної звітності підприємства і оцінювальні таблиці і поточні результати оцінювальних обчислень а також другі джерела, застосовані у курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено з методикою ВУЗу, де він захищався, а також відповідно до правил МОН України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Дана курсова робота була вже благополучно здана у провідному вищому навчальному закладі. Її можна споживати як приклад для написання Вашої курсової роботи чи для більшого пізнання тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік, аналіз і аудит орендних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.