Контроль оплати праці персоналу підприємства

Курсова робота (код: kr471)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оплати праці і розрахунків з персоналом
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю оплати праці і розрахунків з персоналом
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організація і планування контролю оплати праці і розрахунків з персоналом
5. Ревізія оплати праці і розрахунків з персоналом в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії оплати праці і розрахунків з персоналом в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю оплати праці персоналу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія оплати праці персоналу"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота структурується на: преамбула і теоретичні розділи й аналітичні пункти, а також висновок, реєстр використаних джерел, додаткові матеріали.

У преамбулі розглянуто вагомість тематики курсової роботи і мету і задачі дослідження, обстежено предмет й об’єкт й інформацію та методичні засоби, загальну характеристику роботи.

У першій частині розкрито економічну суть об’єкту курсової, розгляд ступеню опрацювання досліджуваних тем українськими та зарубіжними ученими, визнання і доказ доцільності свого напряму опрацювання теми, характеристику правової підстави, фахової літератури та подана характеристика порядку конструкції менеджменту суб’єкта господарювання й проаналізовані його основні дані господарювання, балансу в русі за колишні три періоди та перспективи господарювання фірми взагалі та за окремими курсами та оцінки щодо резервів підвищення якості роботи товариства.

У прикладній рубриці роз'яснено систему інспектування і методику перевірки оплати праці персоналу підприємства, розкрито систему бухобліку у компанії, методику внутрішньогосподарського контролювання і виведення наслідків контролю та написання звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях досліджено результати проведеного дослідження за задумом курсового проекту та висунуті шляхи стосовно удосконалення аудиту оплати праці персоналу підприємства.

Регістр уживаних джерел укладається із матеріалів, які були використані при розгляді тематики. За текстом курсовика виставлені посилання на номер літератури в списку.

В додатках показані створені студентом форми документів, баланси і звіти про фінансові результати із річної звітності товариства а також інформативні таблиці, первинні наслідки оцінювальних розрахунків а також інакші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик створений відповідно із методологією інституті, в котрому він захищався, а також згідно до вимог МОН України. За текстом надані ілюстративні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації процесу управління. Дійсна курсова робота була вже вдало складена у українському університеті. Її можна вживати як шаблон для створення своєї курсової роботи чи для більшого оволодіння теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік дебіторської заборгованості підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.