Контроль основних засобів та їх ефективного використання

Курсова робота (код: kr472)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація основних засобів та їх ефективного використання
2. Нормативно-правове регулювання контролю і ревізії основних засобів та їх ефективного використання та огляд спеціальної літератури
3. Організаційна структура і оцінка діяльності бюджетної установи
4. Планування контролю і ревізії основних засобів та їх ефективного використання в органах ДКРС
5. Дослідний етап контролю і ревізії основних засобів та їх ефективного використання
6. Узагальнюючий етап контролю і ревізії основних засобів та їх ефективного використання
7. Використання комп'ютерної техніки в процесі проведення контролю і ревізії основних засобів та їх ефективного використання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю основних засобів та їх ефективного використання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія основних засобів та їх ефективного використання"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота структурується на: преамбула і концептуальні розділи і прикладні основи, висновок, реєстр вживаних джерел, додатки.

У введенні оглянуто вагомість тематики курсового дослідження й ціль та завдання роботи й розглянуто предмет та об’єкт та інформацію і методи й напрямки апробації проекту.

У концептуальній частині окреслено методичну сутність об’єкту роботи, розгляд рівня розробки цих питань нашими та зарубіжними науковцями, визначення і доказ доцільності особистого напряму вивчення питання та огляд законодавства і підстави і професіональних джерел й подана оцінка порядку побудови управління суб’єкта господарювання та проаналізовані його загальні показники діяльності і ресурсів в русі за колишні три періоди і майбутнє діяльності товариства загалом та за відокремленими сторонами, оцінки стосовно запасів підвищення ефективності поведінки товариства.

В прикладній рубриці охарактеризовано організацію контролю та проведення контролю основних засобів та їх ефективного використання та окреслено систему бухобліку в підприємстві та методику внутрішнього контролювання та виведення наслідків контролю та складення висновку аудиту.

У висновку простежено наслідки зробленого вивчення за концепцією курсового дослідження та показані напрями щодо удосконалення перевірки основних засобів та їх ефективного використання.

Регістр вживаної літератури збирається з матеріалів, що були використані при вивченні тематики. За текстом курсовика проставлені посилання на число джерела в регістрі.

У додатку виставлені розроблені студентом форми документів, форма №1 та форма №2 із річної звітності компанії, оцінювальні таблиці а також первинні наслідки оцінювальних обчислень та інакші матеріали, застосовані у курсовій роботі.

Курсовик зроблений згідно з методичкою ВИШі, де він захищався, а також згідно до правил міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації порядку менеджменту. Приведена курсова робота була уже успішно здана в столичному університеті. Її можна застосовувати як приклад для виготовлення Вашої курсової роботи чи для сильнішого вивчення теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік грошових коштів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.