Контроль витрат на продукт та собівартості виробництва продукції

Курсова робота (код: kr473)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
2. Нормативно-правове регулювання контролю витрат на продукт та собівартості виробництва продукції і аналіз спеціальної літератури
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
5. Дослідна стадія контролю і ревізії витрат на продукт та собівартості виробництва продукції
6. Методика контролю і ревізії витрат на продукт та собівартості виробництва продукції в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю витрат на продукт та собівартості виробництва продукції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота розподіляється на: введення, а також концептуальні частини, а також методологічні пункти і висновок, список застосованих джерел, додаток.

У введенні проаналізовано роль тематики курсового проекту й ціль та задачі проекту і розроблено предмети, об’єкти і інформативні матеріали і методичні засоби й наукову новизну дослідження.

У концептуальному пункті вивчено фінансову сутність об’єкту курсової, розгляд ступеню розробки досліджуваних питань українськими та закордонними науковцями, визначення і доказ потреби свого напряму вивчення питання й характеристику правової підстави й професіональної літератури, подана оцінка системи структури управління суб’єкта господарювання і проаналізовані його загальні статті господарювання і балансу в динаміці за колишні три роки, перспектива діяльності компанії загалом й за окремими сторонами і враження відносно можливостей підвищення ефективності функціонування компанії.

У прикладній частині роз'яснено складання програми перевірки й здійснення перевірки витрат на продукт та собівартості виробництва продукції і висунуто систему фінансового обліку у фірмі і методику внутрішньогосподарського контролю й виведення наслідків контролю та складення висновку контролю.

В висновку визначено результати здійсненого опрацювання за задумом курсового проекту й представлені напрями відносно удосконалення аудиту витрат на продукт та собівартості виробництва продукції.

Реєстр уживаної літератури складається із матеріалів, що були використані при дослідженні проблеми. По тексту курсовика проставлені посилання на номер джерела в переліку.

У додаткових матеріалах виставлені створені автором форми документів, баланс та звіти про фінансові результати із річної звітності фірми а також аналітичні таблиці а також первинні наслідки оцінювальних обрахунків і інші джерела, вживані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний згідно з методологією інституті, в якому він захищався, а також згідно до вимог МОН України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми автоматизації порядку керування. Запропонована курсова робота була уже вдало здана в українському ВУЗі. Її можна вживати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи чи для сильнішого пізнання теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік необоротних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.