Контроль виробництва готової продукції (робіт, послуг)

Курсова робота (код: kr474)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю виробництва готової продукції (робіт, послуг) в системі управління підприємством
2. Нормативно-правове регулювання контролю виробництва готової продукції (робіт, послуг) і аналіз спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Планування контролю і ревізії виробництва готової продукції (робіт, послуг)
5. Ревізія виробництва готової продукції (робіт, послуг) в системі контролю підприємства
6. Методика контролю і ревізії виробництва готової продукції (робіт, послуг) в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю виробництва готової продукції (робіт, послуг), а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "контроль і ревізія виробництва готової продукції (робіт, послуг)"Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота розподіляється на: введення, а також теоретичні рубрики, а також методичні рубрики, а також висновки і пропозиції, реєстр використаних джерел й додаткові матеріали.

У передмові надано важливість тематики курсової роботи й ціль й завдання дослідження, розроблено предмети та об’єкт, інформаційні бази і методичний спосіб і отримані результати проекту.

У першому розділі вивчено економічну суть предмету роботи, оцінку рівня опрацювання досліджуваних питань українськими та іноземними ученими, визнання і підтвердження доцільності особистого напрямку вивчення питання, перегляд права і бази і фахових джерел й висунута характеристика порядку структури керування компанії, оцінені його основні дані господарювання і балансу у русі за останні 3-4 роки, можливості господарювання компанії взагалі і за деякими курсами та оцінку стосовно можливостей покращання ефективності функціонування суб’єкта господарської діяльності.

У другому розділі висунуто планування інспектування і методику перевірки виробництва готової продукції (робіт, послуг), визначено систему бухобліку в організації, методику внутрішньогосподарського контролювання, узагальнення результатів перевірки й написання звіту аудиту.

У висновках і пропозиціях вивчено результати реалізованого опрацювання за замислом курсового проекту й виставлені напрями для удосконалення перевірки виробництва готової продукції (робіт, послуг).

Регістр використаних джерел складається з матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. За текстом курсовика вставлені виноски на число літератури у переліку.

В доповненнях представлені складені автором шаблони документів, баланс та звіт про сукупний дохід з фінансової звітності суб’єкта господарської діяльності, оцінювальні табличні матеріали й загальні наслідки оцінювальних обрахунків та інші матеріали, використані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно із методичними рекомендаціями інституті, в якому він був зданий, а також відповідно до вимог МОН України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Запропонована курсова робота була уже якісно здана в столичному університеті. Її можна вживати як зразок для створення своєї курсової роботи чи для сильнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит нематеріальних активів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.