Контроль дебіторської заборгованості підприємств нафтогазового комплексу України

Курсова робота (код: kr475)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Значення контролю дебіторської заборгованості підприємств нафтогазового комплексу України в системі управління підприємством
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю дебіторської заборгованості підприємств нафтогазового комплексу України
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю дебіторської заборгованості підприємств нафтогазового комплексу України
5. Ревізія дебіторської заборгованості підприємств нафтогазового комплексу України в системі контролю підприємства
6. Автоматизація контролю дебіторської заборгованості підприємств нафтогазового комплексу України
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської заборгованості підприємств нафтогазового комплексу України, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота складається із підрозділів: вступ й концептуальні рубрики і аудиторські рубрики, висновок, реєстр застосованої літератури та додаткові матеріали.

В вступі простежено вагомість тематики курсової роботи і мету, завдання проекту, сформульовано предмет й об’єкти й інформаційні бази й методичні засади, отримані результати роботи.

У першому розділі висвітлено загальну характеристику об’єкту курсової, оцінку рівня розробки цих питань українськими та зарубіжними фахівцями, визнання і обгрунтування потреби свого напряму дослідження питання та обстеження правової основи, фахової літератури та зроблена оцінка становища структури менеджменту фірми і проаналізовані його основні статті господарювання, ресурсів у динаміці за останні 3-4 роки та перспективи діяльності суб’єкта господарської діяльності взагалі, за окремими напрямами та оцінки стосовно резервів покращання якості роботи товариства.

У методичному розділі визначено організацію перевірки і методику аудиту дебіторської заборгованості підприємств нафтогазового комплексу України та простежено систему бухобліку в організації, методику внутрішнього контролю й реалізація наслідків перевірки й створення звіту перевірки.

У висновку окреслено результати здійсненого дослідження за задумом курсового дослідження й описані путі стосовно удосконалення аудиту дебіторської заборгованості підприємств нафтогазового комплексу України.

Реєстр уживаної літератури збирається з матеріалів, які були використані при розгляді тематики. За текстом роботи проставлені посилання на номер літератури в реєстрі.

В доповненнях представлені розроблені автором форми документів, баланси і звіт про сукупний дохід з фінансової звітності товариства та інформаційні таблиці і поточні наслідки оцінювальних обчислень й інакші матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно з методикою університеті, в котрому він захищався, а також узгоджено до потреб МОН України. По тексту вставлені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації порядку менеджменту. Дана курсова робота була уже благополучно здана в столичному ВУЗі. Її можливо споживати як шаблон для виготовлення Вашої курсової роботи чи для сильнішого оволодіння тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит доходів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.