Контроль і ревізія фінансових результатів підприємства

Курсова робота (код: kr476)

Предмет: страхування

Зміст

Вступ
1. Значення контролю фінансових результатів страхової компанії в системі управління підприємством
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю фінансових результатів страхової компанії
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю фінансових результатів страхової компанії
5. Методика контролю фінансових результатів страхової компанії
6. Методика контролю і ревізії фінансових результатів страхової компанії в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади страхування фінансових результатів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота складається із підрозділів: передмова та концептуальні основи і контрольні частини та висновки і пропозиції, список застосованих джерел, а також додаткові матеріали.

В передмові висунуто вагомість теми курсового дослідження й ціль, задачі роботи і опрацьовано предмет та об’єкти й інформаційні бази та методичні засади й наукову новизну проекту.

В теоретичній частині висунуто теоретико-методичну сутність предмету роботи, оцінку рівня розкриття поточних питань українськими та зарубіжними вченими, визначення і доведення доцільності особистого напрямку вивчення теми й характеристику законодавства і підстави й спеціальних джерел та зроблена характеристика стану конструкції керування товариства й охарактеризовані його загальні статті господарювання та балансу у динаміці за попередні 3-4 періоди, перспективи діяльності суб’єкта господарської діяльності загалом та за відокремленими курсами та оцінку відносно запасів покращання ефективності поведінки компанії.

В аудиторському розділі опрацьовано систему контролю і методологію аудиту фінансових результатів підприємства та вивчено систему бухгалтерського обліку в товаристві та методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків контролю й складання висновку контролю.

У висновках і пропозиціях наведено результати виконаного вивчення за ідеєю курсової роботи, репрезентовані путі щодо вдосконалення перевірки фінансових результатів підприємства.

Перелік вживаних джерел укладається із матеріалів, які використовувались при розгляді проблеми. За текстом роботи вставлені посилання на номер літератури в переліку.

В додатку представлені створені автором форми документів, баланси і форма №2 із статистичної звітності суб’єкта господарської діяльності і аналітичні табличні матеріали і загальні результати оцінювальних розрахунків а також інші матеріали, використані у курсовій роботі.

Курсовик виконаний узгоджено з методологією ВУЗу, в якому він захищався, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Дійсна курсова робота була вже якісно складена в провідному ВУЗі. Її можна застосовувати як зразок для написання Вашої курсової роботи чи для точнішого пізнання теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит стану бухгалтерського обліку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.