Контроль товарних ресурсів підприємств торгівлі

Курсова робота (код: kr477)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність товарних операцій підприємств торгівлі
2. Аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з контролю товарних операцій підприємств торгівлі
3. Дослідження діяльності підприємства, на матеріалах якого виконується робота
4. Організація і планування контролю товарних операцій підприємств торгівлі
5. Ревізія товарних операцій підприємств торгівлі в системі контролю підприємства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю товарних операцій підприємств торгівлі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю товарних ресурсів підприємств торгівлі, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота структурується на: преамбула і теоретичні бази та контрольні основи і висновки і пропозиції, список застосованої літератури, а також додаток.

В введенні обстежено значення теми курсового проекту та ціль й завдання дослідження та наведено предмети, об’єкт й інформаційну базу й методичний спосіб й отримані результати дослідження.

У концептуальній рубриці надано загальну характеристику предмету курсової, аналіз ступеню розкриття цих тем нашими та зарубіжними ученими, визнання і підтвердження потреби свого напрямку вивчення питання, обстеження нормативної бази й наукової літератури й складена характеристика системи конструкції керування суб’єкта господарювання, проаналізовані його загальні статті господарювання і активу і пасиву у русі за колишні 3-4 роки і перспективи розвитку суб’єкта господарської діяльності загалом, за окремими шляхами та оцінювання відносно резервів покращання якості роботи фірми.

В методологічному пункті обстежено планування перевірки, методику контролю товарних ресурсів підприємств торгівлі і охарактеризовано систему бухгалтерського обліку у товаристві, методику внутрішнього контролю і реалізація наслідків перевірки, складання висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях охарактеризовано наслідки реалізованого опрацювання за задумом курсової роботи і окреслені путі стосовно удосконалення аудиту товарних ресурсів підприємств торгівлі.

Перелік використаної літератури складається із матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. За текстом роботи проставлені виноски на число літератури у регістрі.

В додатку показані складені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан та звіт про фінансові результати з статистичної звітності суб’єкта господарювання, інформаційні таблиці й первинні наслідки аналітичних обчислень, інакші матеріали, вживані у курсовій роботі.

Курсовик створений узгоджено з методичкою вищому навчальному закладі, де він був зданий, а також згідно до потреб міністерства освіти і науки України. По тексту відображені графічні дані, а саме такі: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу управління. Поточна курсова робота була вже вдало захищена в українському ВУЗі. Її можливо вживати як приклад для написання своєї курсової роботи чи для більшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.