Контроль кошторису бюджетної установи за захищеними статтями

Курсова робота (код: kr478)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Поняття та класифікація виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
2. Характеристика законодавчої бази і огляд літератури з контролю і ревізії виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
3. Аналіз діяльності бюджетної установи, на базі якої виконується курсова робота
4. Організація контролю і ревізії виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
5. Контроль і ревізія виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями
6. Акт контролю і ревізії та методика його складання
7. Проведення контролю і ревізії виконання кошторису бюджетної установи за захищеними статтями в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота охоплює наступні частини: передмова і теоретичні основи, контрольні пункти та висновок, перелік уживаної літератури й додатки.

В вступі визначено значення теми курсової роботи та мету, завдання дослідження та розкрито предмет і об’єкт і інформацію й методичний спосіб й загальну характеристику дослідження.

В теоретичному пункті оцінено фінансову сутність об’єкту роботи, розгляд рівня розкриття цих проблем нашими та зарубіжними фахівцями, визначення і підтвердження доцільності свого напряму опрацювання теми, обстеження правової бази та професійних джерел й надана характеристика стану структури менеджменту фірми і охарактеризовані його основні дані діяльності, ресурсів в динаміці за останні 3-4 періоди та перспектива діяльності фірми в цілому та за деякими курсами й оцінки відносно ресурсів покращення якості функціонування суб’єкта господарської діяльності.

В практичній рубриці оглянуто складання програми контролю, методологію контролю кошторису бюджетної установи за захищеними статтями, опрацьовано систему бухгалтерського обліку у товаристві і методику внутрішнього контролювання та узагальнення результатів контролю і складення висновку аудиту.

У висновках і пропозиціях роз'яснено наслідки реалізованого опрацювання за замислом курсової роботи й представлені путі відносно удосконалення контролю кошторису бюджетної установи за захищеними статтями.

Список уживаної літератури збирається з матеріалів, що використовувались при дослідженні теми. За текстом курсовика виставлені посилання на число літератури у регістрі.

У додатку надані складені студентом форми документів, форма №1 та звіти про фінансові результати з фінансової звітності фірми та аналітичні табличні матеріали, поточні результати аналітичних обчислень й інші матеріали, вживані у курсовому досліджені.

Курсовик написаний згідно з методологічними рекомендаціями університеті, де він був захищений, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту відображені ілюстративні матеріали, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу керування. Запропонована курсова робота була уже успішно здана в провідному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як зразок для створення своєї курсової роботи або для більшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.