Контроль діяльності підприємства житлово-комунального господарства

Курсова робота (код: kr479)

Предмет: контроль і ревізія

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність діяльності підприємств комунального господарства
2. Огляд законодавства і аналіз літератури з контролю діяльності підприємств комунального господарства
3. Аналіз основних показників діяльності базового підприємства
4. Організація і планування контролю діяльності підприємств комунального господарства
5. Методика контролю діяльності підприємств комунального господарства
6. Застосування комп'ютерної техніки в умовах контролю діяльності підприємств комунального господарства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю діяльності підприємств комунального господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має такі розділи як вступ, а також теоретичні пункти, методичні розділи та висновок, реєстр застосованих джерел й додаток.

В введенні визначено значення тематики курсового дослідження та мету, задачі роботи та вивчено предмети і об’єкти й інформаційні бази і методичні засоби та загальну характеристику роботи.

В першій частині розкрито практичне поняття предмету дослідження, розгляд ступеню опрацювання цих питань вітчизняними та закордонними фахівцями, визначення і обгрунтування доцільності особистого напрямку вивчення теми й огляд законодавства і основи, наукових джерел і подана оцінка системи побудови менеджменту підприємства, оцінені його головні дані господарювання та балансу в русі за попередні 3-4 роки, перспективи розвитку товариства взагалі й за деякими напрямами і оцінки стосовно можливостей підвищення ефективності функціонування товариства.

В другому розділі проаналізовано планування перевірки, здійснення перевірки діяльності підприємств комунального господарства та з'ясовано систему бухобліку у організації й методику внутрішнього контролювання, виведення результатів перевірки, написання висновку перевірки.

В висновку вивчено результати виконаного опрацювання за замислом курсового дослідження, репрезентовані путі відносно вдосконалення контролю діяльності підприємств комунального господарства.

Регістр застосованої літератури збирається із матеріалів, що використовувались при дослідженні тематики. По тексту курсовика вставлені виноски на номер літератури у регістрі.

В доповненнях показані розроблені автором конфігурації документів, баланс та звіти про фінансові результати із річної звітності суб’єкта господарювання і інформаційні табличні матеріали, поточні наслідки аналітичних розрахунків а також інакші джерела, використані у курсовому проекті.

Курсовик зроблений згідно з методикою університеті, в якому він був зданий, а також узгоджено до вимог МОН України. По тексту надані графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми інформатизації ходу менеджменту. Надана курсова робота була уже вдало захищена у столичному університеті. Її можна вживати як приклад для створення своєї курсової роботи або для більшого вивчення тематики досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит товарних операцій підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.