Аналіз фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr485)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Характеристика фінансових результатів операційної діяльності підприємства як об'єкту дослідження
2. Нормативно-правова база аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства і дослідження літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Модель аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства: його методи, показники, об'єкти, суб'єкти, мета і завдання
5. Проведення аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства
6. Методика факторного аналізу фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Удосконалення методики аналізу при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий менеджмент фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оглянуто актуальність аналізу прибутків і збитків, розкрито мету і завдання дослідження, а також зумовлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено теорію аналізу фінансових результатів підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, проаналізовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи наведено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, охарактеризовано теоретичну модель аналізу, надано організацію і здійснення оцінки наявності фінансових результатів операційної діяльності підприємства, досліджено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висунуто здійснення чинникового аналізу, розглянуто фінансову оцінку ефективності використання, з'ясовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу фінансових результатів підприємства в період становлення ринкових відносин.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік товарних запасів підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.