Аудит ліквідації та банкрутства підприємства

Курсова робота (код: kr498)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність ліквідації та банкрутства підприємства
2. Аудит ліквідації та банкрутства підприємства в системі управління підприємством
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту ліквідації та банкрутства підприємства
4. Дослідження базового підприємства і аналіз його показників діяльності
5. Планування процесу аудиту ліквідації та банкрутства підприємства
6. Проведення аудиту ліквідації та банкрутства підприємства
7. Методика аудиту ліквідації та банкрутства підприємства в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю ліквідації та банкрутства підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Приведена курсова робота включає введення, концептуальні рубрики й прикладні пункти та висновки і пропозиції, список застосованої літератури і додатки.

В вступі окреслено роль тематики курсового дослідження і ціль, задачі дослідження і досліджено предмети, об’єкт й інформаційні бази, методи і загальну характеристику проекту.

В теоретичній рубриці опрацьовано теоретико-методичну характеристику об’єкту дослідження, розгляд міри опрацювання цих тем нашими та закордонними науковцями, визнання і доказ необхідності власного напряму вивчення теми і оцінку законодавчої бази, наукових джерел та складена характеристика стану конструкції управління фірми й охарактеризовані його основні дані господарювання, активу і пасиву в русі за попередні 3-4 періоди і майбутнє розвитку компанії взагалі та за конкретними сторонами й оцінювання щодо запасів покращання ефективності функціонування суб’єкта господарювання.

В дослідному розділі розроблено планування перевірки і методику аудиту ліквідації та банкрутства підприємства й опрацьовано систему фінансового обліку у фірмі та методику внутрішньогосподарського контролювання, виведення наслідків контролю й написання висновку аудиту.

У висновку проаналізовано результати зробленого дослідження за ідеєю курсового дослідження і показані путі стосовно удосконалення перевірки ліквідації та банкрутства підприємства.

Перелік використаної літератури збирається із матеріалів, які були використані при розгляді тематики. По тексту роботи вставлені виноски на число літератури у списку.

У доповненнях показані створені студентом конфігурації документів, форма №1, звіт про сукупний дохід з річних звітів фірми й оцінювальні табличні матеріали і первинні наслідки аналітичних обчислень, інші матеріали, застосовані в курсовому досліджені.

Курсовик створений узгоджено з методичними рекомендаціями вищому навчальному закладі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до установ міністерства освіти і науки України. За текстом відображені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації ходу менеджменту. Надана курсова робота була уже вдало складена у столичному інституті. Її можна застосовувати як приклад для створення своєї курсової роботи або для глибшого розучування теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит витрат на оплату праці підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.