Аудит нематеріальних активів підприємства

Курсова робота (код: kr499)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність нематеріальних активів
2. Аудит нематеріальних активів в системі управління підприємством
3. Нормативно-правове регулювання аудиту нематеріальних активів і огляд спеціальної літератури
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Планування процесу аудиту нематеріальних активів
6. Методика аудиту нематеріальних активів
7. Методика аудиту нематеріальних активів в комп'ютерному середовищі
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю нематеріальних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Надана курсова робота включає вступ, концептуальні бази та прикладні бази, а також висновок, реєстр застосованих джерел та доповнення.

В введенні сформульовано важливість теми курсової роботи, мету і задачі дослідження та розроблено предмети та об’єкт й інформативні матеріали, методичний спосіб й отримані результати дослідження.

У першій частині наведено фінансову сутність предмету дослідження, розгляд рівня опрацювання цих проблем нашими та закордонними фахівцями, визнання і підтвердження доцільності свого напрямку опрацювання теми, обстеження нормативної підстави, професійних джерел, надана характеристика становища конструкції управління фірми й проаналізовані його загальні дані діяльності, балансу у русі за останні три роки, перспектива господарювання суб’єкта господарської діяльності загалом, за певними курсами, враження стосовно запасів покращення ефективності роботи суб’єкта господарської діяльності.

В другій частині сформульовано організацію контролю і здійснення контролю нематеріальних активів підприємств і охарактеризовано систему фінансового обліку в підприємстві, методику внутрішньогосподарського контролювання та узагальнення наслідків перевірки і написання звіту аудиту.

В висновках і пропозиціях визначено результати проведеного дослідження за замислом курсового дослідження і висунуті шляхи щодо покращання аудиту нематеріальних активів підприємств.

Реєстр вживаних джерел збирається з матеріалів, що були використані при розгляді проблеми. По тексту курсовика проставлені виноски на номер джерела у реєстрі.

У додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом форми документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про фінансові результати із річних звітів суб’єкта господарювання та інформативні таблиці а також первинні результати оцінювальних обчислень, другі джерела, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик виконаний відповідно з методологією ВИШі, в котрому він був зданий, а також узгоджено до потреб МОН України. По тексту представлені графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Пропонована курсова робота була вже якісно захищена у столичному вищому навчальному закладі. Її можна використовувати як зразок для створення Вашої курсової роботи або для глибшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит прибутку підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 250 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.