Аудит фінансових результатів операційної діяльності підприємства

Курсова робота (код: kr500)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Визначення фінансових результатів операційної діяльності підприємства
2. Сутність аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства
3. Огляд законодавчої бази і спеціальної літератури з аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Планування процесу аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства
6. Методика аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства
7. Удосконалення аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансових результатів операційної діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансових результатів операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Запропонована курсова робота розподіляється на: передмова, а також концептуальні рубрики та аудиторські рубрики та висновки і пропозиції, перелік використаних джерел, додатки.

В передмові роз'яснено значення тематики курсового дослідження й мету і задачі дослідження та оцінено предмети і об’єкт, інформаційну базу і методичний спосіб й отримані результати роботи.

У першій рубриці розроблено методичну сутність об’єкту роботи, оцінку міри розробки поточних питань нашими та іноземними вченими, визначення і підтвердження доцільності особистого напряму дослідження проблеми й огляд законодавства і бази і наукових джерел й складена характеристика становища побудови керування компанії і оцінені його головні дані господарювання й ресурсів у динаміці за колишні три роки, перспектива господарювання товариства в цілому та за конкретними сторонами й оцінку щодо ресурсів покращання якості функціонування компанії.

У методичному розділі сформульовано планування інспектування, методологію аудиту фінансових результатів операційної діяльності підприємства, окреслено систему бухгалтерського обліку в організації й методику внутрішнього контролювання і реалізація результатів контролю й складення звіту перевірки.

У висновку з'ясовано результати виконаного вивчення за замислом курсового дослідження й окреслені пропозиції стосовно покращення перевірки фінансових результатів операційної діяльності підприємства.

Список використаної літератури збирається з матеріалів, які використовувались при дослідженні проблеми. По тексту роботи вставлені виноски на номер джерела в списку.

В додаткових матеріалах виставлені розроблені студентом форми документів, форма №1 та звіт про сукупний дохід з річних звітів підприємства а також оцінювальні табличні матеріали й попередні наслідки оцінювальних розрахунків та інші матеріали, застосовані в курсовому проекті.

Курсовик написаний згідно із методичними рекомендаціями ВУЗу, в котрому він був захищений, а також згідно до установ МОН України. За текстом вставлені ілюстративні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми комп’ютеризації процесу управління. Ця курсова робота була вже вдало складена у столичному вищому навчальному закладі. Її можна вживати як приклад для виготовлення своєї курсової роботи чи для точнішого пізнання тематики дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Облік заробітної плати підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.