Аудит витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції підприємства

Курсова робота (код: kr501)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції виробничого підприємства
2. Аудит витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції виробничого підприємства в системі управління підприємством
3. Нормативно-правове регулювання аудиту витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції виробничого підприємства і огляд спеціальної літератури
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства
5. Організація і планування аудиту витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції виробничого підприємства
6. Проведення аудиту витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції виробничого підприємства
7. Удосконалення аудиту витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції виробничого підприємства при використанні інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції виробничого підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит витрат за економічними елементами та статтями калькуляції"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота охоплює наступні частини: передмова й теоретичні основи й контрольні основи, а також висновки і пропозиції, перелік уживаної літератури і додаткові матеріали.

В введенні вивчено вагомість теми курсової роботи та ціль і завдання роботи і оцінено предмети й об’єкти та інформативні матеріали, методи й загальну характеристику проекту.

В концептуальній частині надано загальну сутність предмету роботи, аналіз міри опрацювання поточних проблем нашими та зарубіжними ученими, визначення і доказ необхідності свого напряму вивчення проблеми і оцінку правової основи й професіональної літератури й висунута характеристика стану побудови управління компанії і охарактеризовані його загальні статті діяльності і ресурсів у русі за колишні три періоди й можливості господарювання компанії взагалі та за конкретними курсами та оцінки щодо запасів покращення ефективності функціонування товариства.

У дослідній рубриці висунуто систему інспектування, методику контролю витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції виробничого підприємства та проаналізовано систему фінансового обліку у організації, методику внутрішньогосподарського контролю й реалізація результатів перевірки та складання звіту контролю.

У висновках і пропозиціях висвітлено результати виконаного опрацювання за концепцією курсового проекту, описані путі відносно вдосконалення перевірки витрат підприємства за економічними елементами та статтями калькуляції виробничого підприємства.

Регістр застосованої літератури збирається із матеріалів, які були використані при вивченні проблеми. По тексту курсовика вставлені виноски на номер джерела у регістрі.

У додаткових матеріалах надані розроблені автором шаблони документів, баланси та звіт про сукупний дохід з річних звітів компанії а також інформативні таблиці й первинні результати аналітичних обрахунків і другі джерела, застосовані у курсовому проекті.

Курсовик створений згідно з методикою ВИШі, в котрому він був зданий, а також відповідно до потреб міністерства освіти і науки України. За текстом зображені графічні матеріали, а саме такі: таблиці, графіки, діаграми, схеми, алгоритми автоматизації процесу управління. Запропонована курсова робота була уже якісно захищена у столичному інституті. Її можна використовувати як стандарт для виготовлення Вашої курсової роботи або для глибшого розучування теми дослідження.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аудит внутрішнього контролю підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.