Аудит фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства

Курсова робота (код: kr502)

Предмет: аудит

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
2. Аудит фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства як функція управління
3. Нормативно-правове регулювання аудиту фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства і огляд спеціальної літератури
4. Розгляд діяльності базового підприємства і аналіз основних показників
5. Організація аудиту фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
6. Проведення аудиту фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
7. Застосування комп'ютерної техніки в аудиту фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber, Watsapp, Telegram на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 400 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "аудит фінансової стійкості і схильності його до банкрутства"Структура курсової роботи по проблемі

Ця курсова робота має такі розділи як передмова і теоретичні основи, а також практичні бази, а також висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури й додаток.

У преамбулі опрацьовано роль теми курсового дослідження й мету й задачі проекту й представлено предмет й об’єкт і інформаційну базу, методичні засоби та наукову новизну роботи.

В концептуальній рубриці обстежено теоретико-методичну характеристику об’єкту роботи, оцінку рівня розробки досліджуваних питань нашими та зарубіжними вченими, визнання і обгрунтування потреби особистого напрямку вивчення проблеми, обстеження законодавчої бази, професійної літератури, зроблена характеристика стану конструкції управління компанії й охарактеризовані його основні статті господарювання та ресурсів у динаміці за попередні три роки, перспектива діяльності суб’єкта господарської діяльності в цілому, за відокремленими курсами і оцінювання стосовно ресурсів підвищення якості функціонування компанії.

В прикладній частині наведено систему інспектування й здійснення контролю фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства і розроблено систему бухобліку у підприємстві та методику внутрішньогосподарського контролю і узагальнення наслідків перевірки й складання звіту аудиту.

В висновку опрацьовано наслідки здійсненого вивчення за задумом курсової роботи й представлені шляхи для вдосконалення аудиту фінансової стійкості підприємства і схильності його до банкрутства.

Список застосованої літератури укладається з матеріалів, що були використані при дослідженні тематики. За текстом роботи вставлені виноски на номер літератури у списку.

В додаткових матеріалах виставлені складені автором форми документів, звіт про фінансово-майновий стан й звіт про сукупний дохід із річних звітів суб’єкта господарювання та оцінювальні таблиці й первинні результати аналітичних обрахунків і інакші джерела, застосовані в курсовій роботі.

Курсовик написаний узгоджено із методологічними рекомендаціями інституті, в якому він був зданий, а також узгоджено до вимог міністерства освіти і науки України. За текстом надані графічні дані, а саме наступні: таблиці, графіки, гістограми, схеми, алгоритми інформатизації порядку управління. Надана курсова робота була вже благополучно складена в українському ВУЗі. Її можна застосовувати як шаблон для створення Вашої курсової роботи або для глибшого оволодіння теми досліджування.

Також у нашій базі є готові курсові на тему Аналіз грошових потоків підприємства.

Схожі готові теми:

Ця готова курсова робота вже була успішно захищена в одному з українських ВНЗів з високою оцінкою. Ціна курсової роботи - 400 грн.

Якщо у Вас схожа тема, але не підходить план, ми переробимо зміст і актуалізуємо дані курсової роботи за 400 грн.

Також ми можемо написати нову унікальну курсову роботу на цю тему, що пройде перевірку на плагіат, за 750-950 грн.